Gezamenlijk afscheid vijf medewerkers 25 jaar C.J.A. van Dorst P.K.A. van Raan Den Bosch - In het Heineken Ontspannings Centrum werd 28 april op feestelijke wijze afscheid genomen van vijf medewerkers. Het waren de heren W.H. van de Griendt, A.A. Hendriks, K.A.L. van Heijnsbergen, H. Steen en A.J.A. Peijnenburg. Zij maakten gebruik van de Overbruggings regeling. Het aparte van deze gelegenheid was dat de heren uit diverse afdelingen van de brouwerij afkomstig waren. De heer Ubbink haalde tijdens de gezamenlijke receptie de ge meenschappelijke en indivi duele karaktertrekken van de heren naar voren. Van de Griendt werkte op de afdeling Brouwen. Hij startte zijn loop baan bij Heineken op 2 novem ber 1960 in de Lagerkelder, waar hij diverse functies vervul de. Vanaf 1982 was hij Operator Gelager Gistverwerking. De heer Van de Griendt stond bekend om zijn grote inzet en collegialiteit. De heer Hen driks, afdeling Verpakken, kwam 9 februari 1970 in dienst Den Bosch - De heer C.J.A. van Dorst vierde 4 april zijn 25-jarig dienstjubileum. Al spoedig na dat hij in dienst trad als chauf feur/verkoper, werd hij groot handelsvertegenwoordiger bij de drankenhandel Van Dorst- Liebrand-Olderaan B.V. De diverse sprekers gaven aan dat er in de persoon van Cor een sterke band bestaat tussen de sportwereld en de dranken handel. Op beide fronten is hij nadrukkelijk aanwezig, en hij kent voor beide een enorme in zet en prima prestaties. Hierop werd de jubilaris door het koor onder leiding van 'Bart Biljart' toegezongen, waarna namens de collega's een fraai sport- horloge overhandigd werd. Ver volgens maakte de vele aanwezigen van de gelegenheid gebruik Cor en echtgenote te feliciteren. bij de Bossche vestiging als bedieningsman. Hij werkte jarenlang op de stapelaar van dozen en kratten. De heer Hendriks was een van de eerste medewerkers die de palletiser ging bedienen met behulp van een PLC-computer. De heer Van Heijnsbergen, af deling Intern Tranport, trad 15 februari 1971 als vorkhef truckchauffeur in dienst van onze onderneming. Onder zijn jonge collega's sprak hij graag Middelburg - Op 28 april werd het 25-jarig jubileum gevierd van de heer P.K.A. van Raan, werkzaam bij De Vlieger- Verdonk BV in Middelburg. Eerst schetste de bedrijfsleider, de heer Van Duijn hoe de eerste werkdag van Van Raan was ver lopen en prees hem vervolgens om zijn inzet en motivatie. wagens. Namens de personeelsvereni ging werd het cadeau onder couvert aangeboden door de heer Zwemer. Dat de heer Van Raan ook op sportief ge bied zijn sporen heeft verdiend, bleek uit de toespraak en de ca deaus van competitieleider Broekhoven van de KNVB, af deling Zeeland. De heer Van Raan kreeg nog vele cadeaus, waaronder een zak met zijn favoriete lekkernij: roombrood jes. over 'vroeger', de tijd van de dieseltrucks. Daarnaast had hij het vaak over z'n stukje grond, waarop hij in de toekomst on getwijfeld veel van zijn vrije tijd zal doorbrengen. De heer Steen, afdeling Interne Dienst, ving zijn loopbaan bij Heineken op 1 januari 1973 aan. Daarvoor hadhijeenaantaljaren gewerkt bij de Amstelbrouwerij in Helmond. Als Terreinbewaker van de Beveiligingsdienst stond hij bekend als een rustig en serieus persoon. De heer Peijnenburg, afdeling Physieke Distributie, trad 27 april 1959 in dienst van Heineken. Hij startte zijn loopbaan als bij rijder. Een functie waarbij hij met de hand de kratten en fusten moest lossen bij de af nemers. Later werd hij chauf feur. Nadat het Kelderbier- project was geïntroduceerd, maakte de heer Peijnenburg de overstap naar de Kelderbier-

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 17