Afscheid A.M. Medina Afscheid C. Yague Velasco Afscheid mevrouw C. Roos Afscheid M.A.G. van Pietersom Zoeterwoude - Na bijna twintig dienstjaren maakte de heer A.M. Medina 23 maart gebruik van de VUT-regeling. In een feestelijk aangeklede bedrijfs kantine richtten verschillende sprekers het woord tot de heer Medina en zijn familie. Als eer ste sprak de heer Koopman de heer Medina toe. Met name de inzet waarmee de heer Medina zijn werkzaamheden aan de fustencolonne altijd verricht heeft werd geroemd. De heer Basar bood namens alle col lega's het cadeau aan: een bier pul met inhoud. Namens de personeelsvereniging overhan digde de heer Cremer een mooie plant. Zoeterwoude - Zeer feestelijk en druk bezocht was de af scheidsreceptie van de heer C. Yague Velasco op 31 maart in 'het kasteel'. De heer Yague Velasco stond bekend om de snoepjes die hij altijd gul ver spreidde. Hij kreeg dan ook van de heer Prins, naast een aantal andere cadeaus, een grote zak snoepgoed. Hierop volgde een toespraak in het Spaans en een horloge als cadeau van de col lega's. Namens de collega's van de dagdienst kreeg hij een door de heer Rosielle gemaakt kunstwerk aangeboden. Een af scheidslied en live-muziek ver zorgd door de collega's, zorgden voor een geanimeerd slot. Zoeterwoude - Na bijna 37 dienstjaren koos mevrouw C. Roos voor pensionering. De heer De Goederen schetste tij- Cooijmans onder meer haar in zet en accuratesse die zij toon de bij de vele taken die zij binnen het bedrijfsbureau heeft uitgeoefend. Ook haar interes se in het sociale gebeuren werd benadrukt. Na alle goede woor den en wensen zong het vol tallige bedrijfsbureaukoor een dens de receptie op 25 april haar loopbaan en omschreef haar als 'een bekend en gewaar deerd medewerkster'. Vervol gens belichtte de heer mooi lied. Voorts kreeg me vrouw Roos diverse cadeaus, waaronder een fiets en een zelf gemaakt schilderij van de heer Van der Velde. beidszame leven af te sluiten. Tijdens de receptie sprak de heer Greidanus namens de be drijfsleiding. De heer Bonte vatte de loopbaan van de heer Van Pietersom op ludieke wijze nog eens samen. Tenslotte ont ving de heer Van Pietersom diverse prachtige cadeaus, waaronder een toerfiets, als herinnering aan een fijne Amstel/Heineken-loopbaan. Zoeterwoude - Na ruim 25 jaar in diverse functies voor Amstel en Heineken te hebben ge werkt, nam de heer M.A.G. van Pietersom op 31 maart afscheid van onze onderneming. Voor hem was de Vut-regeling een goede aanleiding om het ar-

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 16