Buitenland China Conga Brazzaville Indonesië Italië Nigeria Zaïre Onze dienst verlieten Amsterdam Horecagebieden Zoetermeer Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden Th.M.W.M. Lek voor NIMA-A (verkoopbinnendienst horeca) Voor het diploma Brouwen voor niet Brouwers: M.A. Hunck(interne dienst bedrijf), A. Visser (brouwen/energie), W. van Groen (HTB), S. Abbema brou wen/en ergie) Voor de Al biercursus: E.G.M. Caron (informatisering HTB), AA.J.P. Eggen (informatisering Bier), R. de Haan (verkoop, thuisverbruik) D.W. van Kappen (informatie Bier), M.E.W. Schouten (kwaliteitsdienst), mw. Y.J. Slegtenhorst-Willemse bedrijfsbureauG.K. Tempelaar (kwahteitsdienst) J.L. Straathof (schoonmaakdienst) voor het diploma Vakgeschoold Schoonmaker J. v.d. Plas (kwahteitsdienstvoor het diploma Heftruckrijder Siemens Siematic S5 certificaten: R.B. Zalme, F.J. Kristel, R.C. Waij (allen meet en regelwerkplaats), Voor het Dirlcsen Intek Getuig schrift: PR. Brand (onderhoud verpakken), L. de Jong, A. Sneijders, C.D. Wilbrink (allen storingsgroep verpakken en M.I.T.) Voor de cursus Algemene Voor opleiding Vakonderwijs: S. Anes, H.M.J. Riool, A. Dunlci Jacobs, J.H. van Leeuwen, P. Doorackers, A. Mateo Ayan, V. Morais, R. Ruwaard, R.L. Pindon, J.C. Pet, R.W. Tromp (allen verpakken) M.J.Keij, A. Dam (beiden energie), E.N. Boekee, H.J. Medik (beiden brouwen) B. Viele (verpakken) voor het diploma Vapro-B De heer W.A. Vermaas werd met ingang van 7 april gedetacheerd bij Shanghai Mila Brew. Co. Ltd. in de functie van Electrical Engineer. De heer L.H.W. Ki Woon Chung is met ingang van 14 april uitgezonden naar de Shanghai Mila Brew. Co. Ltd. in de functie van Brewery Manager. Zijn gezin zal zich begin mei bij hem voegen. De heer A.A. Droop keerde op 2 april terug uit Brazzaville alwaar hij bij Brasserie de Brazzaville was gedetacheerd in de functie van co- ordinateur Service Technique a.i. De heer M.H. van Deursen is op 1 april vertrokken voor een detachering naar PT Multi Bintang te Djakarta in de functie van Maintenance Consultant. In het kader van het International Exchange Programme for Young Managers is de heer D. Heijn per 3 april uitgezonden naar Birra Dreher S.p.A. te Milaan in de functie van Junior Product Manager. De familie Sierhuis is teruggekeerd uit Nigeria. De heer Sierhuis heeft met ingang van 6 april een nieuwe functie bij H.T.B.-opleidingen aanvaard. De heer H. van Rooyen keerde op 8 april terug uit Kinshasa, alwaar hij gedetacheerd was in de functie van co-ordinateur Departement Logistique ad interim bij Bralima S.A.R.L. Mw. L.J.F. Rauwers (concern marketing research) Mw. M.F. Vlieland-Vijzelman (concern management planning) Mw. H.B. van den Berg-van den Bos (verkoop, Alkmaar) Mw. A.P. van Wouw-Diekmeier (directiesecretaresse) M.S. Bosch (concern physieke distributie) Langs deze weg wil ik namens mijn vrouw en kinderen mijn dank betuigen aan directie, collega's van H.T.D./H.T.S. commercie en personeelszaken en iedereen die er aan bijgedragen heeft om van mijn 40-jarig jubileum op 14 maart een onvergetelijke dag te maken. Wij hadden niet durven dromen, dat de belangstelling zo groot zou zijn. Diverse oud-collega's onder wie mijn leermeester uit de garage K. Verbeek (85 jaar) en de O.R.-leden van de horecagebieden, wil ik har telijk bedanken voor hun belang stelling. Wij zullen met veel plezier aan deze dag terugdenken. F. S web en Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg directie, collega's, vrienden en kennissen van harte danken voor de mooie woorden, bloemen en cadeaus bij mijn 25-jarig jubileum op 17 maart. Een speciaal woord van dank voor de collega's die de act van 'de Nachtdienst' opgevoerd hebben. Het geheel heeft op ons een on vergetelijke indruk achtergelaten. L. Brancart Op 8 april is overleden de heer G.J. van der Schans (86). De heer Van der Schans kwam op 14 juni 1920 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 juni 1967 ging hij met pensioen.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 15