Huwelijken Den Bosch Horecagebieden Zoeterwoude Geboorten Den Bosch Horecagebieden Maastricht Zoetermeer Zoeterwoude Geslaagd Den Bosch Amsterdam Den Bosch Horecagebieden Zoetermeer 18 H.H.J. van Os (verpakken) met mw. M. Heyligers G. Sman (verpakken) met mw. C. v.d. Hemel I. Rutten (administratie, Leidschendam) met A.G. Turk Mw. A.M.A. v.d. Werf (centrale contracten horeca) met A.H.I. Kooter B. Batelaan (centrale contracten horeca) met mw. H. Mostert L.H.J. Bronckers (procesautomatisering) met mw. I. van Sandwijk Denise, d.v. A. Klijnholtz (brouwen) Franciska, d.v. N. Prada Paramio (verpakken) Peter, z.v. P.A. Stuiver (verpakken) Glenn, z.v. J. Cuperus (technische dienst) Pascal, z.v. P. Slegtenhorst (technische dienst) Debby G., d.v. H. Snelleman (magazijn, Rotterdam) Berdien, d.v. M.W.M. Mulders (hts, Eindhoven) Koen, z.v. P.H.M.M. Hezemans (produktie) Jeffrey S., z.v. mw. S. Sietaram- de Gier (bedrijfsrestaurant) Linda M.E., d.v. A. van Essen (bewaking) Robert W., z.v. C.A.D. de Quilettes (machines en apparatuur HTB) Seher, d.v. B. Bardakci (bottelarij) Danny R., z.v. W.F. Haagsma (bottelarij) Emine, d.v. H. Isler (magazijn en intern transport) Robbert, z.v. D.B. de Jong (bottelarij) Margaretha M.A.N., d.v. J.P.M. Kuijs (centrale logistiek microplanning) Voor de cursus Dirksen Electrische Basisbegrippen A: A. de Bleij ster, R.J.T. Gremmen, A.J. Eberg, J.C. van Balkom, M.A.C. v.d. Broek, M.A.C. v.d. Broek, A.T.J, van Osch, M.J.A.M. Kwaks, A.L.M. de Lang (allen technische dienst) A.P.W. Heming (intern transport) voor EVO-heftruckrijder L.P.M. van Rooy (technische dienst) voor SBC Digitale regeltechniek v.d. M&R-technicus M.J.A.M. Kwaks (technische dienst) voor Dirksen Intek Electrische Basis begrippen B G.D. Roeland (interne dienst) voor het Certificaat kaderdiploma Beveiliging C.J. Harmsen (P.R. ontvangsten), C. Kok (P.R. ontvangsten) beide voor de Al biercursus J. van Iersel (brouwen/energie) en J. v.d. Ven (verpakken M.I.T.) voor Brouwen voor niet Brouwers J. Vroegop (P.R. ontvangsten) voor de Al biercursus H.P.J.M. Daniels (horeca technische dienst, Eindhoven) voor Industriële automatisering P. de Voogt (horeca tapservice, Eindhoven) voor Elektrotechniek J.H.A. Beukeboom (verkoop, Hoofddorp) voor Public Relations Voor de Al biercursus: R.L.F. Beltjens (verkoop, Den Bosch), W. Bronsema (verkoop, Grouw), A.H. Bunschoten (verkoop, Hoofddorp), A.P. Dozy (verkoop, Hoofddorp), J.P. Goderie (verkoop, Breda), H.A.F. Hagemeijer (verkoop, Arnhem), H.A.A.M. v.d. Kroon (verkoop, Arnhem), M.A.M. Marck (verkoop, Arnhem), R.J. Smeets (verkoop, Hoofddorp), A.H.B.B. Waalder (verkoop, Arnhem), D.A. de Waard (verkoop, Rotterdam), P.Th.W. Zonneveld (verkoop, Alkmaar) Mw. Y.C.M. Plaatsman-Peeters (P.R. ontvangsten) voor het Wijn certificaat Zoeterwoude R.W. Verhaagen (informatisering/ automatisering HNB) voor Elementaire Informatica Mw. B.A.M. van Beekveld-de Graaf (goederenstroom besturing en control) voor Marketing Praktijk Mw. A.K.M. v.d. Niet voor M.B.A. (bedrijfsbureau)

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 14