Huwelijken
Den Bosch
Horecagebieden
Zoeterwoude
Geboorten
Den Bosch
Horecagebieden
Maastricht
Zoetermeer
Zoeterwoude
Geslaagd
Den Bosch
Amsterdam
Den Bosch
Horecagebieden
Zoetermeer
18
H.H.J. van Os (verpakken) met mw.
M. Heyligers
G. Sman (verpakken) met mw.
C. v.d. Hemel
I. Rutten (administratie,
Leidschendam) met A.G. Turk
Mw. A.M.A. v.d. Werf (centrale
contracten horeca) met
A.H.I. Kooter
B. Batelaan (centrale contracten
horeca) met mw. H. Mostert
L.H.J. Bronckers
(procesautomatisering) met mw.
I. van Sandwijk
Denise, d.v. A. Klijnholtz (brouwen)
Franciska, d.v. N. Prada Paramio
(verpakken)
Peter, z.v. P.A. Stuiver (verpakken)
Glenn, z.v. J. Cuperus (technische
dienst)
Pascal, z.v. P. Slegtenhorst
(technische dienst)
Debby G., d.v. H. Snelleman
(magazijn, Rotterdam)
Berdien, d.v. M.W.M. Mulders (hts,
Eindhoven)
Koen, z.v. P.H.M.M. Hezemans
(produktie)
Jeffrey S., z.v. mw. S. Sietaram-
de Gier (bedrijfsrestaurant)
Linda M.E., d.v. A. van Essen
(bewaking)
Robert W., z.v. C.A.D. de Quilettes
(machines en apparatuur HTB)
Seher, d.v. B. Bardakci (bottelarij)
Danny R., z.v. W.F. Haagsma
(bottelarij)
Emine, d.v. H. Isler (magazijn en
intern transport)
Robbert, z.v. D.B. de Jong (bottelarij)
Margaretha M.A.N., d.v. J.P.M. Kuijs
(centrale logistiek microplanning)
Voor de cursus Dirksen Electrische
Basisbegrippen A:
A. de Bleij ster, R.J.T. Gremmen,
A.J. Eberg, J.C. van Balkom,
M.A.C. v.d. Broek, M.A.C. v.d. Broek,
A.T.J, van Osch, M.J.A.M. Kwaks,
A.L.M. de Lang (allen technische
dienst)
A.P.W. Heming (intern transport)
voor EVO-heftruckrijder
L.P.M. van Rooy (technische dienst)
voor SBC Digitale regeltechniek v.d.
M&R-technicus
M.J.A.M. Kwaks (technische dienst)
voor Dirksen Intek Electrische Basis
begrippen B
G.D. Roeland (interne dienst) voor
het Certificaat kaderdiploma
Beveiliging
C.J. Harmsen (P.R. ontvangsten),
C. Kok (P.R. ontvangsten) beide voor
de Al biercursus
J. van Iersel (brouwen/energie) en
J. v.d. Ven (verpakken M.I.T.) voor
Brouwen voor niet Brouwers
J. Vroegop (P.R. ontvangsten) voor de
Al biercursus
H.P.J.M. Daniels (horeca technische
dienst, Eindhoven) voor Industriële
automatisering
P. de Voogt (horeca tapservice,
Eindhoven) voor Elektrotechniek
J.H.A. Beukeboom (verkoop,
Hoofddorp) voor Public Relations
Voor de Al biercursus:
R.L.F. Beltjens (verkoop, Den Bosch),
W. Bronsema (verkoop, Grouw),
A.H. Bunschoten (verkoop,
Hoofddorp), A.P. Dozy (verkoop,
Hoofddorp),
J.P. Goderie (verkoop, Breda),
H.A.F. Hagemeijer (verkoop,
Arnhem), H.A.A.M. v.d. Kroon
(verkoop, Arnhem), M.A.M. Marck
(verkoop, Arnhem), R.J. Smeets
(verkoop, Hoofddorp),
A.H.B.B. Waalder (verkoop, Arnhem),
D.A. de Waard (verkoop, Rotterdam),
P.Th.W. Zonneveld (verkoop,
Alkmaar)
Mw. Y.C.M. Plaatsman-Peeters (P.R.
ontvangsten) voor het Wijn
certificaat
Zoeterwoude
R.W. Verhaagen (informatisering/
automatisering HNB)
voor Elementaire Informatica
Mw. B.A.M. van Beekveld-de Graaf
(goederenstroom besturing en
control) voor Marketing Praktijk
Mw. A.K.M. v.d. Niet voor M.B.A.
(bedrijfsbureau)