Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Den Bosch A.P.W. Heming (intern transport) met mw. W. van Essen Horecagebieden I.P.M. van Zijl (interne dienst R/Cr) met mw. P. van der Vorm T.J.M. Visser (West Brabant/ Zeeland) met mw. N.C.M. Bierens S.J. Dubbeldam (Noord Holland) met mw. C. Sekeris J.C.R. Mulder (Gelderland/ Overijsel) met mw. Y.E.P. Nys Zoeterwoude Tj.L.H. van Dijk national account management horeca) met mw. H.J.C. Vile Mw. K. Bosman (planning et) control horeca) met H. Versluis Mw. C.T.M. van der Poel (reprografie) met R. Wesselink H.M. Wijnen (centraal magazijn) met mw. A.C.A. Rodenburg Bunnik Lisette J.T., d.v. F.L.C. de Haart (informatie en automatisering) Milly, d.v. B. Vossen (storingsdienst) Dorien, d.v. P.P. de Ridder (productmanagement) Heidi, d.v. mw. M.B.J. Onwezen (medische dienst) Rowina S., d.v. R.F. Deegens verpakken Wiebe A., z.v. S. v.d. Veen (intern transport) Den Bosch Milou, d.v. H.M. Saegaert (intern transport) Stefanie, d.v. J. Aguado Simon (verpakken) Laura, d.v. H.E.M. Huibertse (intern transport) Tommy, z.v. A. Voets (intern transport) Horecagebieden Erik, z.v. E.A van Duijn (verkoop leider, West Brabant/Zeeland) Myrthe, d.v. mw. H.B. v.d. Berg (verkoop, Alkmaar) Buck, z.v. J.J.G.M. Baggen (expeditie, Nuth) Yaquelle, d.v. mw. A.L.J. Dusak- Clootz (verkoop, Nuth) Zoeterwoude Jasper D., z.v. W. Brandt (bewaking) Fleur, d.v. mw. A.C. Burger (bedrij fs bureau) Richard R., z.v A. Kaiman (bottelarij) Marjolein, d.v. T. Remmerzwaal (bottelarij) Angelique, d.v. C. Tetenburg (MIT) Ivan R., z.v. E.E. Winter (bottelarij) Yasir en Houssine, zonen van R. de Wit (bedrijfskantine) Floor E., d.v. B.R. Meijboom (physieke distributie) Pieter, z.v. E. Bloem (administratie HNB) Amsterdam S.O. Koornstra (research databank) voor Al-biercursus Bunnik P.C.J. Leenheer (mechanische werkplaats) voor Leidingsgeven II A. Bouwer (kwaliteitsdienst) voor Algemeen voorbereidende cursus Verpakken W. Boezer (E.T.D.) voor AutoCAD 3D N.J.B.P. v.d. Heuvel (logistiek) voor Management integrale goederen stroombesturing Den Bosch G.D. Roeland (interne dienst) voor vakopleiding voor particuliere beveilingsorganisatie E. Hakvoort (intern transport) voor Spaans voor gevorderden H.J.W. v.d. Westelaken (bedrijfsbu reau) voor Managementassistente I N.H.M. Steenbrink (intern tran sport) voor NEA moduul III J.A.J. van Zandbeek (intern transport) voor CCV-chauffeursdi- ploma B Voor Notuleren: A.F. Veenstra, W.A.J. van Antwerpen, W.M. van Gooi allen intern transport) C.J. Voermans (ontvangsten) voor Al-biercursus Horecagebieden A.J.M. Brenders (expeditie, Breda) voor Magazijnmeester Voor Al-biercursus: S. Dijkstra (ver koop, Groningen/Friesland/Drente) P.J. Gabriels (verkoop, West-Brabant /Zeeland), A.F. Kok (verkoop, Den Haag), J.C.R. Mulder (verkoop, Gel derland/Overijssel), J. Teeuwen (ontwikkeling en advies, Alkmaar), M.H.J. Janssen, A.P.A.A. Molmans, R, Smits, P. v.d. Steenhoven, H. Werk man (allen verkoop, Amsterdam/ Utrecht) Rotterdam H.G. van Wijk (orderbehandeling) voor EVO L. de Pater (V.B.D.) voor Marketing Praktijk Zoeterwoude R.J. Lunenburg (MIT) voor diploma Heftruckrijder EVO W.J.M. Mentink (MIT) voor diploma Magazijnmeester L.C.J. v.d. Bergh (storingsgroep verpakken es) MIT) voor Siemens Certificaat Simatic S5 Voor Getuigschrift Elektrische bassisbegrippen A: P.J. de Bruin, A.W. Lenting (beiden storingsgroep verpakken es) MIT) W.J. Kroeze (verpakken) voor diploma Procesoperator-A J. Commandeur (verpakken) diploma Procesoperator-B J.M.T. de Jonge (juridische zaken) voor Nederlands Recht H.G.J. Weiten (research) voor Bioprocestechnologie Voor de Al-biercursus: E. Affourtit, A. v.d. Ben (beiden interne accountantsdienst), J. Delmeer (research), M.M. Guldemond A. Haverkamp-de Vos M. Pons (beiden budgettering et) verslag geving), C.F.F. Mensing, A.T.M. v.d. Vlugt (beiden personeelsdienst) Singapore Op 19 maart is de heer J.G.C.M. Janssen met zijn gezin in Singapore gearriveerd. Hij zal als Area Export Manager Verre Oosten de taak over nemen van de heer R. Duursema bij Heineken Oceania Pte. Ltd. De heer P.J. Eggelen, sinds 1 januari van dit jaar gedetacheerd als Informa tion Consultant ten behoeve van het T.U.A.S.-project van Malayan Breweries Pte. Ltd., is met ingang van 1 april uitgezonden. Indonesië Op 1 april heeft de heer R. Duursema, afkomstig uit Singa pore, de functie op zich genomen van Deputy General Manager bij PT.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 26