8 De heer Oerlemans zal in een bierflesje de Atlan tische oceaan bedwingen .fe - Bijeenkomst Physieke Distributie Erik Kraak over marktonderzoek in het buitenland Brochure project Interne Werkgelegenheid brouwerij Zoeterwoude,- Resultaten Cavo-onderhandelingen Spirit of Heineken te water Nieuws uit de vestigingen: Zoeterwoude: Bierwoordenboekje voor consument; identificatieplicht in brouwerij; gebak voor bewoners bedrijfskantoor Geslaagde bijeenkomst Physieke Distributie Nieuwe cursus voor monteurs en groepsleiders 10 Kort buitenland met: Opknappen Kumasi Brewery in Ghana; Nieuwe reclame-campagne op eiland la Réunion. 11 Heineken sponsort Van Gogh-manifestatie; Introductie Isostar Citroen 12 Nieuws uit de vestigingen: Bunnik: Sourcy-huidverzorgingslijn; nieuwe etiketten Sourcy 13 Verbouwing De Hooiberg afgerond 14 1 uit 6000: Ad Sinkeldam uit Amsterdam 15 Serie over bier, deel 2. 16 Smaaktesten voor medewerkers Heineken; Telex 18 Nieuws uit de Vestigingen: Bunnik: Sourcy met verzegelde dop Amsterdam: Nieuwe lichtreclame A/Wet 19 Hobby: Margritha Meyer is aerobics-lerares 20 Personeelsfeest horecagebied West-Brabant/Zeeland; Rubriek Vers in 't Vat 22 Ideeënbus 23 Afscheid en Jubileum; Indoor Brabant 24 Kroniek 26 Marktonderzoek in het buitenland 28 Ideeënbus (beschrijving beloonde ideeën) 30 Win een kaart voor WK-voetbalwestrijd; lezers aan het woord; nieuw telefoon-nummer voor Zoeterwoude,- Bij de achterpagina 31 Nieuwe algemeen directeur Heineken Nederland Hoofdredacteur: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel.: (071-)45 60 34 45 62 88 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt mr. H. Schaap ir. J.B.R. Schwietert drs. M.M.J. Valens Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart s-Hertogenbosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. Y.C.M. Plaatsman - Peeters (Zoetermeer) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 45 71 00. De Raad van Bestuur heeft eind februari het voornemen bekend gemaakt om de heer R.V. Strobos te benoemen tot statutair directeur van Heineken Nederlands Beheer B.V. en directeur van Heineken Nederland B.V. Zij heeft dit voornemen voorge legd aan de Raad van Commissarissen van Heineken Nederlands Beheer B.V., aan de Centrale Ondernemingsraad en de onderne mingsraden Zoeterwoude en Amsterdam/Rotterdam. De heer Strobos (45) werkt sinds 1970 bij Heineken. Hij begon zijn loopbaan bij Commercie Nederland, waar hij zich bezighield met de financiële analyse van horeca, marketing en gedistilleerd. Daarna heeft hij onder meer gewerkt in verschillende functies bij de gedistilleerd groep. In 1981 werd hij benoemd tot marketingmanager Europa. Van 1 oktober 1984 tot en met eind deze maand was hij general-ma nager van El Aguila in Spanje. Bij de voorpagina: Op steeds meer plaatsen kom je ze tegen: de reclame-lichtbakken van de Ridder.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2