Buitenland Onze Dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden Congo Brazzaville De heer A.A. Lindeman is per 7 fe bruari vertrokken naar Brasserie de Brazzaville SA, te Brazzaville. Aldaar zal hij de functie directeur des sour ces humaine (directeur Personeels zaken) bekleden. De heer A.A. Droop vertrok op 22 ja nuari naar Brasserie de Brazzaville, te Brazzaville in Congo voor een korte detachering in de functie van coördi- nateur service techniques ad interim. Burundi De heer C.L.A. Peterse is per 11 fe bruari vertrokken naar Brasserie de Gitega SARL te Bujumbura in Burun di alwaar hij de functie van directeur technique zal bekleden. Zaïre De heer J.H.E. Mekenkamp is met in gang van 14 januari uit Kinshasa te ruggekomen, waar hij de functie van instructeur brassage vervulde. De heer J.A.H. Lonsain is met ingang van 24 januari definitief teruggeko men uit Mbandaka, alwaar hij te de functie had van coördinateur service technique. Zambia De heer F. Mulder is met ingang van 18 januari teruggekomen uit Lusaka alwaar hij bij Zambia Breweries Ltd. de functie vervulde van Zambia engi neering manager. St. Lucia De heer J. Klok kwam op 10 februari terug van zijn detachering naar Wind ward St Leeward Breweries te Vieux Fort. De heer K. de Vries vertrok per 5 februari naar St. Lucia voor een de tachering van enkele maanden in de functie van chief engineer ad interim. Kameroen De heer A.J. Bracke is op 8 februari vertrokken voor een detachering van circa 4 maanden naar International Brasserie SA, Douala, dit in de functie van spécialiste de montage/ electricien. Groot Brittannië Per 23 januari is de heer C.B. van Driel van Wageningen definitief teruggekeerd uit Engeland, waar hij de functie van FFeineken coordinator bij Whitbread heeft overgedragen aan de heer J.M.A. Nooij. Horecagebieden H. Schenau magazijnAlkmaar) A. Bogaard (verkoop, Hoofddorp) Zoetermeer Mw. B.P.A. Vissenberg-Engelhart (verkoop horeca) E.V. Braacx (technische dienst) M.E. Lukassen (verpakken) Mijn afscheidsreceptie op maandag 12 december was voor ons een onver getelijke middag. Dit kwam door uw warme belangstelling en de hartelijke en geestige woorden. En als totale verrassing de muzikale bijdrage van het 'dweilorkest' 'Bachus' die de re ceptie een bijzonder tintje gaf. Mede namens mijn vrouw, dochter, zoons en schoondochter, wil ik iedereen nogmaals bedanken voor de belang stelling en de vele mooie cadeaus. A.M. Opdam Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen hartelijk bedanken voor zijn/haar aanwezigheid tijdens mijn afscheidsreceptie op 14 december. Deze dag was voor ons een onverge telijk moment. Helaas door een mis verstand betreffende de datum van mijn afscheid, zijn er de volgende dag nog enkele mensen tevergeefs ge weest, die ik hartelijk wil bedanken voor hun attenties en brieven. Ook diegenen die door omstandigheden niet konden komen, maar door mid del van een schrijven mij het beste wensten, wil ik hartelijk danken. P.A. van Nugteren Met grote dankbaarheid kijken mijn vrouw en ik terug op de dag van mijn afscheid van Heineken. Het was geweldig zoveel mensen, waarmee ik in de afgelopen jaren heb mogen werken, te kunnen ontmoeten. Een bijzonder woord van dank voor uw aanwezigheid,alle goede wensen en fraaie cadeaus, is dan ook van harte gemeend. C.J. Onderwater Toen ik eenmaal besloten had om ter gelegenheid van mijn 371/2_)arig dienstverband bij Heineken een offi ciële receptie te houden ben ik gaan overdenken wat er op zo'n dag op je af zou kunnen komen. Dat dit alle maal overbodig werk is, is mij wel ge bleken. Op zo'n dag gebeuren er din gen die je niet voor mogelijk houdt. De vele loftuitingen aan mijn adres, gesproken door enkele sprekers wa ren hartverwarmend. Als dit dan ook nog gepaard gaat met het aanbieden van vele cadeaus in alle vormen dan doet je dat goed. Je weet dan dat je de ze jaren niet voor niets hebt gewerkt. Het heeft mij ook heel goed gedaan vele oude kennissen, relaties, vrien den en collega's te mogen ontmoeten en spreken. Ik dank derhalve iedereen die hebben bijgedragen om deze dag te maken tot een voor mij, mijn vrouw en dochter, onvergetelijke dag. N.G. Kop Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik langs deze weg directie, collega's, bekenden en andere belang stellenden hartelijk bedanken voor de lovende woorden, cadeaus en bloe men bij mijn afscheid op 19 januari. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. Familie A. Kleyer Op 9 februari is overleden de heer A. Lunde (80). De heer Lunde kwam op 4 juni 1940 in dienst van de Amstel brouwerijOp 1 november 1973 ging hij met pensioen. Op 11 februari is overleden de heer L.D.A. ten Dam (77). Op 1 oktober 1929 kwam hij in dienst van Heine ken in Rotterdam. De heer Ten Dam is op 1 november 1974 opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 18 februari is overleden de heer W. Haspels (92). De heer Haspel kwam op 14 april 1922 in dienst van Heineken in Amsterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 april 1961 heeft gewerkt. 27

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 29