Huwelijken Geboorten Geslaagd Den Bosch A.A.M. de Gouw (intern transport) met mw. E. Schoenmaker H.H. Schols verpakkenmet mw. H. Aspers Zoeterwoude E.P. van Doodewaard (kelders) met mw. H.J. van Vliet Mw. S.W.A. de Rooy (kantine/ pantry's) met N.P.f. Kempen Amsterdam Claudia S.M., d.v. M.F.J. Jansen marketing licenties Europa) Den Bosch Bas J., z.v. F.F. Slikboer (plaatselijke administratie) Rachel, d.v. R.S. Siwaletti (verpakken) Kristal, d.v. P.A. Braam (verpakken) Angela, d.v. W.H. van Roosmalen (verpakken) Dennis, z.v. J.H.M.L. Meijs (verpakken) Horecagebieden Max, z.v. M. Bieman (expeditie, Alkmaar) Kim, d.v. L.A. Jorritsma (verkoop binnendienst Groningen/ Fri esland/Drente) Zoetermeer Kelly, d.v. K. Ghabrid (verpakken) Lisette A., d.v. P.R. de Bruyn (alcohol energie) Zoeterwoude Frank M., z.v. M. v.d. Plas (kelders, ploeg 3) Job S., z.v. C.K. Sadi (storingsgroep verpakken et) MIT, ploeg 3) Joey J., z.v. mw. M. Serne (applicatie ontwikkeling) Jennifer J., d.v. mw. E. van Diest- Stappers (personeelsdienst) Gerjan J. z.v. J.M. Aalbers (centrale kwaliteitscontrole) Michelle E., d.v. P.M. v.d. Klauw (centrale kwaliteitscontrole) Stefan A., z.v. A. Doderer (proces biochemie HTB) Lisanne, d.v. M. v.d. Noordt (proeffabriek) Amsterdam Mw. M.G.H. van Raay (regionale coördinatie Afrika) ontving het Cer tificaat Advanced System Manager Den Bosch Voor Vapro Procesoperator A: P.G.L. Zaunbrecher. L. ver Meul, R.E. Kramer, H.A.A.A. Hendriks (allen brouwen) Voor Vapro Procesoperator B: F.W.P.M. Tenlima, L.P.W.M. Hen- skens, M. Leibling, C.J. v.d. Splinter, P.J. v.d. Velden (allen brouwen), N. Damen verpakken Voor Vapro Mechanisch Operator A: A.J. Sluijter, J.J.M.M. Verdonk (beiden verpakken) R. Gremmen (technische dienst) voor TIG-lassen J. Rentmeester (brouwen) voor CI- MIB Basisleergang voor opleiders, J.F. Kaufmann, R.M.J. Beerens (beiden intern transport) voor EVO- Vorkheftruckchauffeur J.W.A. de Werdt (brouwen) voor Kwa liteitszorg-B Kamer vanKoophandel, S. Moreton Gomez verpakkenvoor Nederlands Spreekvaardigheid Voor Meet en Regel Technische Kwaliteitsmetingen: M.J.M. Bertens, J.J.M. v.d. Besselaar, J.J.M. Braun, J. de Cloe, L.F. Guit, M.J.M. op 't Hoog, C.P.G. de Jong, G.C.W. van Loon, L.P.M. van Rooy, A.C.M. v.d. Sande, P.J.M. van Schijndel, Th.W.G. v.d. Steen, A.J.A. Verbunt, A.C. Vos (allen technische dienst) Horecagebieden D.H.M. Nauwelaers (HTS, Rotter dam) voor Basiselektronica- LBA en Elektronische schaltelingen-LBB Zoeterwoude J. Commandeur (verpakken) voor Vapro-B W.J. Kroeze (verpakken) voor Vapro-A J. Taat (magazijn et) intern transport) voor Heftruckrijder J.P. Velthuizen (opleidingen techni sche dienst) voor het diploma RCKT- programmaleider Voor het Siemens Certificaat SIMA- TIC S5 Basisinstructieset en bedie ning PG: G.J.H. de Fuijk, R. Groothuis, L. van der Tas (allen storingsgroep brouwen et) energie), G.T. Middelman (electrotechnische werkplaats) Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Elektrische Basisbegrippen-B: B. Bennis (storingsgroep verpakken et) MIT), J.W.M. v.d. Meer (storings dienst) Voor de A3 (Algemene Brouwken- nis): W. Brink (interne accountants dienst), W.A. Palm, P. ter Punt, R.J.H. Sonntag, J.M.M. van Bugge- num (allen centrale inkoop machi nes et) apparatuur), mw. H.G. van Dijk (interne accountantsdienst), G.J. Grootes (centrale training en vorming), J.W. van Niersen (elektro), H.B. Overzier (constructiebureau), R.G. Willemsen (projectenbureau), mw. M.A. Wijckerheld Bisdom (materialen et) water)

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 28