Huwelijken
Geboorten
Geslaagd
Den Bosch
A.A.M. de Gouw (intern transport)
met mw. E. Schoenmaker
H.H. Schols verpakkenmet
mw. H. Aspers
Zoeterwoude
E.P. van Doodewaard (kelders) met
mw. H.J. van Vliet
Mw. S.W.A. de Rooy (kantine/
pantry's) met N.P.f. Kempen
Amsterdam
Claudia S.M., d.v. M.F.J. Jansen
marketing licenties Europa)
Den Bosch
Bas J., z.v. F.F. Slikboer (plaatselijke
administratie)
Rachel, d.v. R.S. Siwaletti
(verpakken)
Kristal, d.v. P.A. Braam
(verpakken)
Angela, d.v. W.H. van Roosmalen
(verpakken)
Dennis, z.v. J.H.M.L. Meijs
(verpakken)
Horecagebieden
Max, z.v. M. Bieman (expeditie,
Alkmaar)
Kim, d.v. L.A. Jorritsma (verkoop
binnendienst Groningen/
Fri esland/Drente)
Zoetermeer
Kelly, d.v. K. Ghabrid (verpakken)
Lisette A., d.v. P.R. de Bruyn
(alcohol energie)
Zoeterwoude
Frank M., z.v. M. v.d. Plas (kelders,
ploeg 3)
Job S., z.v. C.K. Sadi (storingsgroep
verpakken et) MIT, ploeg 3)
Joey J., z.v. mw. M. Serne (applicatie
ontwikkeling)
Jennifer J., d.v. mw. E. van Diest-
Stappers (personeelsdienst)
Gerjan J. z.v. J.M. Aalbers (centrale
kwaliteitscontrole)
Michelle E., d.v. P.M. v.d. Klauw
(centrale kwaliteitscontrole)
Stefan A., z.v. A. Doderer (proces
biochemie HTB)
Lisanne, d.v. M. v.d. Noordt
(proeffabriek)
Amsterdam
Mw. M.G.H. van Raay (regionale
coördinatie Afrika) ontving het Cer
tificaat Advanced System Manager
Den Bosch
Voor Vapro Procesoperator A: P.G.L.
Zaunbrecher. L. ver Meul,
R.E. Kramer, H.A.A.A. Hendriks
(allen brouwen)
Voor Vapro Procesoperator B:
F.W.P.M. Tenlima, L.P.W.M. Hen-
skens, M. Leibling, C.J. v.d. Splinter,
P.J. v.d. Velden (allen brouwen),
N. Damen verpakken
Voor Vapro Mechanisch Operator A:
A.J. Sluijter, J.J.M.M. Verdonk
(beiden verpakken)
R. Gremmen (technische dienst)
voor TIG-lassen
J. Rentmeester (brouwen) voor CI-
MIB Basisleergang voor opleiders,
J.F. Kaufmann, R.M.J. Beerens
(beiden intern transport) voor EVO-
Vorkheftruckchauffeur
J.W.A. de Werdt (brouwen) voor Kwa
liteitszorg-B Kamer vanKoophandel,
S. Moreton Gomez verpakkenvoor
Nederlands Spreekvaardigheid
Voor Meet en Regel Technische
Kwaliteitsmetingen: M.J.M. Bertens,
J.J.M. v.d. Besselaar, J.J.M. Braun,
J. de Cloe, L.F. Guit, M.J.M. op 't
Hoog, C.P.G. de Jong, G.C.W. van
Loon, L.P.M. van Rooy, A.C.M. v.d.
Sande, P.J.M. van Schijndel, Th.W.G.
v.d. Steen, A.J.A. Verbunt, A.C. Vos
(allen technische dienst)
Horecagebieden
D.H.M. Nauwelaers (HTS, Rotter
dam) voor Basiselektronica- LBA en
Elektronische schaltelingen-LBB
Zoeterwoude
J. Commandeur (verpakken) voor
Vapro-B
W.J. Kroeze (verpakken) voor
Vapro-A
J. Taat (magazijn et) intern
transport) voor Heftruckrijder
J.P. Velthuizen (opleidingen techni
sche dienst) voor het diploma RCKT-
programmaleider
Voor het Siemens Certificaat SIMA-
TIC S5 Basisinstructieset en bedie
ning PG: G.J.H. de Fuijk, R.
Groothuis, L. van der Tas (allen
storingsgroep brouwen et) energie),
G.T. Middelman (electrotechnische
werkplaats)
Voor het Dirksen Intek Getuigschrift
Elektrische Basisbegrippen-B:
B. Bennis (storingsgroep verpakken
et) MIT), J.W.M. v.d. Meer (storings
dienst)
Voor de A3 (Algemene Brouwken-
nis): W. Brink (interne accountants
dienst), W.A. Palm, P. ter Punt,
R.J.H. Sonntag, J.M.M. van Bugge-
num (allen centrale inkoop machi
nes et) apparatuur), mw. H.G. van
Dijk (interne accountantsdienst),
G.J. Grootes (centrale training en
vorming), J.W. van Niersen (elektro),
H.B. Overzier (constructiebureau),
R.G. Willemsen (projectenbureau),
mw. M.A. Wijckerheld Bisdom
(materialen et) water)