DRIE WINNAARS HEINEKEN PRIJS INDOOR BRABANT 25 jaar H.A. Bakker 25 jaar A.W. Becks Den Bosch - Op 9 februari ontving de bedrijfsleider de heer De Voogd de heer H.A. Bakker en zijn echtgenote, omdat de heer Bakker 25 gele den in dienst trad bij Heineken als machinist. Later werd hij groepsleider. De heer De Klerck, de chef van de heer Bakker, sprak de jubilaris als eerste toe in de Cambrinus- kelder. Hij vertelde de vele aanwezigen dat zijn ervaring was dat de heer Bakker de af gelopen jaren altijd een posi tieve bijdrage had geleverd. Vervolgens besprak de heer Egglij, een collega van de heer Bakker, op humoristische wij ze wat er zoal in het bedrijf was gebeurd. Het werd een on vergetelijke dag voor de heer Bakker, die na afloop ook be nadrukte dat hij deze viering voor geen goud had willen missen. Den Bosch - Op 3 februari vierde de heer A.W. Becks zijn 25 jarig jubileum bij Heine ken. De heer Westra, chef Ver pakken, belichtte in de Cam- brinuskelder de carrière van de heer Becks van bottelarij medewerker tot groepsleider Verpakken. "Een open en di recte man die voor zijn mede werkers staat" zo typeerde de heer Westra de jubilaris. De volgende spreker, de heer Van Dinther, bracht de veelzijdig heid van de heer Becks naar voren. "Of je een onderwerp aansnijdt als de eerste mens, het zwarte gat, of mestover schot: Toon weet er over mee te praten", zo vertelde hij. In tussen zijn de collega's er ach ter gekomen waar die brede kennis vandaan komt, en is ie dereen abonnee op de leesmap geworden... Den Bosch - Eind februari wa ren er in de Brabanthallen in Den Bosch weer veel paarden te bewonderen. Vier dagen lang werd daar Indoor Brabant gehouden. Een festijn waarvan Heineken één van de hoofd sponsors is. Zaterdagavond werd gereden om de Grote Prijs van Brabant, die ter be schikking is gesteld door Heineken. En het werd een spannende wedstrijd, waar uit eindelijk drie winnaars met een gelijk aantal punten uit te voorschijn kwamen. Michael Whitaker met Next Didi, Boris Boor met Vancou ver en Thomas Fuchs met Wiegand kregen de Heineken prijs symbolisch uit handen van de heer R. Marijnen, hoofd horecagebied Midden- Brabant. Met de belofte dat er nog twee extra exemplaren komen van de bijbehorende zilveren bierpul. De Heineken Fanfare was tij dens Indoor Brabant eveneens van de partij. Zij speelde vlak naast het restaurant in de Bra banthallen. De heer f.L.A.M. van Berkom, secretaris van de Heineken Fanfare over het op treden: "We hebben de week vóór het evenement zo'n zes tien volksliederen in moeten studeren. Zoveel verschillende nationaliteiten deden mee aan Indoor Brabant. En je weet uiteraard nooit van te voren wie wint. Tijdens het evene ment zelf hebben we verder marsmuziek en een wat lich ter genre muziek gespeeld. Heel erg leuk allemaal", aldus een enthousiaste Van Berkom

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27