DIRECTEUR EXPORT NAM AFSCHEID Afscheid H. Kuyf Van der Zee plezierige herin neringen te bewaren. En hij noemde het feit dat de ont vangstruimte goed gevuld was, een blijk van de sympa thie die men voor de heer Van der Zee heeft. Vervolgens sprak de heer Morharn, Regio nal Export Manager, over de afgelopen jaren die zij samen voor Export hebben gewerkt. Een toespraak die hij (ondanks zijn Canadese nationaliteit) in het Nederlands hield, hetgeen door de heer Van der Zee bij zonder werd gewaardeerd. In zijn speech typeerde hij de heer Van der Zee onder meer als iemand die mensen volop de gelegenheid geeft zichzelf te ontwikkelen en zelfstandig beslissingen te nemen. Natuurlijk kwam ook Van dei- Zee's grote hobby meermalen ter sprake, het golfen, waar voor hij nu veel tijd beschik baar zal hebben. Na de over handiging van het personeels cadeau, een aantal CD's, sprak de heer Van der Zee zelf de aanwezigen toe. Hij accentu eerde dat hij altijd bij zulke boeiende onderdelen in het be drijf heeft mogen werken en memoreerde in het bijzonder de intermenselijke relaties. Tot slot kregen de vele aanwe zigen, onder wie oud-distilla teurs en medewerkers van Vrumona en de GWN, de gele genheid persoonlijk afscheid te nemen van de heer Van der Zee. Amsterdam - De heer J. van der Zee heeft op 24 februari, om gezondheidsredenen, af scheid genomen van ons con cern. In de goed gevulde Kui perij sprak de heer Van Schaik als eerste. Hij belichtte de loopbaan van de heer Van der Zee, die in september 1973 in dienst trad en toen werd aan gesteld als marketing manager bij Vrumona. Twee jaar later werd hij benoemd tot direc teur van de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland BV, ter wijl in 1981 de benoeming tot Algemeen Directeur van de GWN-groep volgde. Van 1 januari 1986 tot september 1988 is de heer Van der Zee directeur Export geweest; zijn laatste functie was Regionaal Coördinerend directeur Caraï- bisch gebied/Canada. De heer Van Schaik zei vooral aan het eerste gesprek met de heer Amsterdam Op 31 januari vond in de Kuiperij het af scheid plaats van een van de laatste oudgedienden van de Amsterdamse brouwerijvesti ging. Het was een medewerker die voor de voormalige brou werij bijna als een legendari sche figuur is te beschouwen, de heer H. Kuyf. Harry kan worden getypeerd als iemand die verknocht is aan ons be drijf en die door zijn openheid geliefd was bij iedereen. Zijn collegialiteit tijdens zijn bijna 40-jarig dienstverband was ei genlijk spreekwoordelijk. De ze kwaliteiten kwamen ruim schoots aan bod in de woorden die de heer Olivier, chef Inter ne Dienst, richtte tot de heer Kuyf.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 26