Nieuwe telefooncentrale en nieuwe nummers in Zoeterwoude Per 17 maart 18.00 uur Op 17 maart wordt in Zoeterwoude de nieuwe digitale telefooncentrale in gebruik genomen. Vervanging was nodig omdat de oude centrale zeer storing- gevoelig en niet meer bedrijfszeker was. Tevens is geen uitbrei ding van nummers meer mogelijk. Daar naast is er sprake van toename van telefoon verkeer. Belangrijkste gevolg is de wij ziging van het algemene num mer van Heineken en de wijziging in de toestelnum mers. Vanaf 17 maart 18.00 uur wordt het nieuwe tele foonnummer van Heineken Zoeterwoude veranderd in (071) - 456111. Van de toestel nummers die momenteel met een 4 beginnen, wordt de 4 vervangen door een 6. Voor de toestelnummers die met een 5 beginnen moet in plaats van de 5 een 7 gezet worden. Bij voorbeeld: uw eigen nummer is 4784. Na 17 maart wordt dat 6784. Uw collega heeft 5181: zijn nummer verandert in 7181. Het huidige toegangs getal 81 voor het doorkies- nummer wordt 45. Iemand die van buiten belt kan u dus bereiken via (071)- 456784 en uw collega via (071- 45 7181 Via een algemene folder wor den de Zoeterwoudse mede werkers half februari op de hoogte gebracht van de num merwijziging en de nieuwe mogelijkheden. De nieuwe digitale centrale (Vox 6200) werkt met chips en zon der beweegbare delen. Te ver wachten is dat er daardoor minder storingen zullen optre den. De nieuwe telefooncen trale heeft allerlei technische snufjes en gemakken. Daaro ver staat in de folder die in Zoeterwoude wordt verspreid meer. Alle telefoontoestellen zullen worden vernieuwd. Ook het oproepsysteem wordt gewijzigd. De 200 medewer kers die een 'pieper' hebben, worden hierover apart in gelicht. Mogelijkheden De nieuwe centrale biedt veel: verkort kiezen van internatio- De telefonistes krijgen nu nog regelmatig bezoek van 'Charlie', die voor het raam een kijkje komt nemen. V.l.n.r. de dames M.H.E. Turen- hout-van Heesch, M. van Munster van Kesssel en C. Mol (uitzend kracht)

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 6