A.H. Heineken 25 jaar lid van de Raad van Bestuur; CAO-onderhandelingen goed verlopen Interview met de heer L. van Munching Eind januari was de heer L. van Munching jr. uit de V.S. op bezoek in Nederland. Vers van 't Vat sprak met deze man, wiens vader destijds begon met de import van Hei neken in de V.S. Een man ook die zijn antwoorden zorg vuldig formuleert, maar die zijn firma beslist niet als een verlengstuk van Heineken wil zien. "Zoals jullie hier in Nederland trots zijn op de naam Heineken, zo zijn wij dat in de V.S. op Van Munching!" Moderne telefooncentrale voor Zoeterwoude 6 Nieuwe serie over bier Deze maand start Vers van 't Vat een serie over bier. Wat is bier en hoe wordt het gemaakt zijn vragen die daarbij aan de orde komen. Maar allereerst een terugblik in de geschiedenis, waarbij we beginnen in het jaar 4000 voor Christus Nieuws uit de vestigingen: 10 Den Bosch: Ontvangst pomphouders; Computer lokaal voor twee scholen; Buckler in blik; Amsterdam: A.H. Heineken reclame-man van 't jaar Presentatie PZ-brochure en dia-serie 12 Bedrijfsjournaal Zoeterwoude van start. 13 Een kijkje achter de schermen Functie gefocust: Schoonmaker Johan Straathof 14 Den Bosch veranderde in Oeteldonk Het carnaval is weer achter de rug. Ook de Heineken- vestiging Den Bosch deed aan dit jaarlijkse gebeuren mee. Vers van 't Vat-redacteur Arthur Schiphorst stortte zich in het carnavalsgewoel De plannen voor het voormalige brouwerij terrein 18 aan de Stadhouderskade Nieuws uit de vestigingen: 20 Den Bosch: Lasercoderen op etiketten en blik; Nieuwe afvalwaterzuivering Amsterdam: Bedrijfsfilm 1 just checking' gereed Kort Buitenland met onder meer: Nieuw bier 22 voor de Bahama's en HTB helpt mee aan bouw brouwerij in Mexico Uitslag Kerstpuzzel; Verenigingsnieuws 23 Afscheid en Jubileum 24 Kroniek 26 Vervolg Afscheid en Jubileum 28 Evenementen 29 Ideeënbus; telexberichten 30 Hoofdredacteur: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel.: (071-)81 40 34 81 42 88 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange drs. J.L. van Oordt mr. H. Schaap ir. J.B.R. Schwietert drs. M.M.J. Valens Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogenbosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. Y.C.M. Plaatsman- Peeters (Zoetermeer) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 81 51 00. Wie herkent deze foto?; Lezers aan het woord; Baas van de Week 31 Bij de voorpagina: Carnaval: een waar volksfeest

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2