Afscheid A.L.J. Geene Afscheid J.M. van Rossem Afscheid A. Kleyer Den Bosch - Na een dienst verband van ruim 33 jaar, nam de heer A.L.J. Geene op 20 januari afscheid van Heineken. De heer Geene werd in de directie-kamer ontvangen door de heer Ubbink. Daarna vertelde de heer Bakker hoe de heer Geene in het begin van zijn loopbaan bij Heineken anderhalf jaar lang met de beroemde 'bierbus' richting Rotterdam pendelde, waar hij werd opgeleid. Na deze opleiding werd hij aange steld als bedieningsman bij de afdeling Verpakken. "Gedurende al deze jaren heeft de heer Geene zijn werkzaamheden altijd met grote nauwkeurigheid uit gevoerd", aldus de heer Bakker. Na overhandiging van het boek 'Leven met de jaren' kon iedereen het echtpaar Geene de hand schudden. Zoeterwoude - "Prachtig en groots", noemde de heer Coebergh de werkzaamhe den die de heer J.M. van Rossem voor Heineken heeft verricht. De heer Van Rossem nam op 17 januari 1989 na 35 jaar afscheid van het concern. Ook vele (oud-)directeuren en -bedrijfsleiders waren op de receptie in Zoeterwoude aanwezig. De heer Van Rossem was bedrijfsleider in Den Bosch en Rotter dam, onder- directeur Pro- duktie Nederland, 'mede bouwer' van Zoeterwoude en vele jaren directeur. Sinds 1981 was hij direc teur Concern Speciale Opdrachten Mout en Hop en actief als voorzitter van het Nibem. Hij gaf de aan zet tot het gezamenlijk onderzoek met Carlsberg en TNO. In zijn dank woord noemde hij de omgang met mensen als zijn persoonlijk hoogte punt. Lunteren - Veel collega's en afnemers kwamen op 19 januari naar café-restaurant Floor in Lunteren om afscheid te nemen van de heer A. Kleyer. Na ruim 32 jaar bij Heineken te hebben gewerkt, maakt hij gebruik van de VUT-regeling. De heer Abbink memoreerde in zijn toespraak de grote waarde die de heer Kleyer had als brouwerij-vertegen woordiger in Ede en omge ving, waar hij al deze jaren met grote inzet en vakken nis heeft gewerkt. Dat onze agenten en afnemers er ook zo over dachten, lie ten zij in hun toespraken duidelijk merken. Vele cadeaus, van gereedschap tot en met een vliegreis, werden hem aangeboden. In zijn dankwoord dankte de heer Kleyer iedereen voor de prettige samenwer king.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 28