Dankbetuigingen Overleden Iedereen die er aan bijgedragen heeft om van mijn afscheid bij Heineken een onvergetelijke dag te maken, wil ik van harte bedanken. We hadden wel enige belangstelling verwacht, maar dat het zo druk zou zijn hadden we niet kunnen dromen. Mijn vrouw, zoon en ik zullen mede hierdoor altijd en positieve herinnering aan Heineken houden. J.G. Gievink Het was voor mij en mijn vrouw een grote verrassing op mijn afscheidsre ceptie vele mensen van Heineken en Bralima te ontmoeten, met wie ik jarenlang prettig heb samengewerkt en aan wie ik goede herinneringen blijf bewaren. Zij allen hebben ertoe bijgedragen dat ik met genoegen op mijn werkzame periode bij Heineken kan terugzien. Mede namens mijn echtgenote harte lijk dank voor de cadeaus en de goede wensen die mij per telex mochten bereiken. D. Handbeuckers Graag wil ik langs deze weg de direc tie en bedrijfsleiding bedanken voor onze gezellige dag op de 8e december ter gelegenheid van mijn afscheid van de brouwerij in Zoeterwoude. Hierbij bedank ik ook de heer Kloek voor zijn toespraak en de enveloppe met inhoud, de heer De Birlc voor zijn toe spraak, mijn chef de heer Hunck voor zijn toespraak en de enveloppe met inhoud, en de wachtchefs. Ook bedank ik de heer Spel voor de bloe men voor mijn vrouw, het bord met daarop mijn gereedschap en voor de enveloppe met inhoud van al mijn collega's, Ron Rosvall voor het voet stukje met mijn pieper erop, en ook de heer Siegers voor de platenbon van het F.N.V. L. Spaneboom De wijze waarop ik, na bijna 27 Heineken dienstjaren, van velen afscheid mocht nemen, was grandi oos en hartverwarmend. Ik wil dan ook, mede namens mijn vrouw, de directie, collega's en andere vrienden hartelijk dank zeggen voor hun belangstelling en cadeaus. Het was een prachtige afsluiting van een fijne periode. H.A. Leurs Iedereen die aan mijn afscheidsrecep tie kleur en klank heeft gegeven. Uw belangstelling in de vorm van per soonlijke en schriftelijke uitluid- woorden, van bloemstukken en prachtige cadeaus, heeft grote indruk op ons gemaakt. Heel veel dank voor uw aandeel in deze voor ons zo plezierige middag. Alle goeds en vooral gezondheid toe gewenst. Willemsen Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik hierdoor de directie, col lega's, bekenden en andere belangstellenden en in het bijzonder de 'boys' van de garage hartelijk dan ken. U allen hebt door uw aanwezig heid, goede wensen, cadeaus en andere blijken van belangstelling ter gelegenheid van mijn 37'-jarig dienst- jubileum ertoe bijgedragen dat het voor ons een onvergetelijke dag is geworden. Nogmaals bedankt. T. Notenboom Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie hartelijk bedanken voor het prachtige bloem stuk en drankenpakket die wij moch ten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. J. de Vos Langs deze weg wil ik namens de kinderen en familie graag collega's, oud collega's, P.Z. en Sonja van Kooten hartelijk bedanken voor de vele blijken van belangstelling, gesproken en geschreven woorden van troost en vriendschap bij het overlijden van Joop Reiss. Agaath Reiss-de Haan Op 12 november is overleden de heer J.H. Reiss (58). De heer Reiss trad op 1 februari 1951 in dienst van Heineken in Amsterdam. Op 1 mei 1988 is hij opgenomen in de ROWOR-regeling. Op 28 december is overleden de heer E.E. Natti (81). De heer Natti is op 1 juli 1960 in dienst gekomen van Heineken in het buitenland. Op 1 juni 1972 ging hij met pensioen. Op 6 januari is overleden de heer S. Tomas Silvestre (74). De heer Tomas Silvestre is op 20 juni 1962 in dienst gekomen van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 april 1979 is hij met pensioen gegaan. Op 27 januari is overleden de heer H. Hesseling (91). De heer Hesseling kwam op 7 maart 1919 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 januari 1974 ging hij met pensioen. Op 25 januari is overleden de heer M. Drop (66). De heer Drop trad op 31 mei 1948 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 augustus 1984 maakte hij gebruik van de Overbrug gingsregeling. Op 30 januari is overleden de heer C. van der Ven (79). De heer Van der Ven kwam op 3 mei 1939 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 juli 1974 is hij met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27