Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Onze dienst verlieten Amsterdam Mw. M.F. Vijzelman (concern mana gement development) met C. Vlieland Zoeterwoude R.A. van Vliet (magazijn et) intern transport) met mw. E.S. Smits J.L.M. op de Kamp (procesautomati sering et) electro HTB) met mw. R.L.M. Sjoukes Horecagebieden Tjitse A., z.v. H.A. Broersma (expe ditie, Grouw) Zoeterwoude John J., z.v. J.A. Baptista schoon maakdienst Robin, d.v. RA. Harteveld proce stechniek Kady C.M., d.v. A.W.J. v.d. Hulst (magazijn et) intern transport) Rob A., z.v. L.T. Haasjes (arbeidsza ken) Gilles, z.v. RA.D. de Wette (ver koopbinnendienst thuisverbruik) Robin, d.v. mw. S.A. Harteveld-van Grieken plaatselijke administratie) Levine d.v. R.L.M. van Kats (water et) milieu HTB) Rotterdam Mw. E.C.M. Löb-Ozephius (ETA) voor Tl Basiskennis procedure gerichte taken Zoeterwoude Voor de Basiscursus PLC: H.E. Hopman, G.H.J. v.d. Ploeg, C. Vlietstra, A.M. Valentijn (allen ener gie), W.R.A. Ritsma, F. Spierenburg, J.P. Mollenbrok, F.D. v.d. Valk, W.J.C. Mensen, A.A.G. Groen, H.J.W. v.d. Bijl, R.A. Huisman (allen technische dienst) Voor de cursus Magazijnmeester: A.G.J. Vermeulen, H. Schoonhagen (beiden magazijn intern transport) Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Elektrische Basisbegrippen A: F.C. van Dorp, H. Kranenburg, R. Kranenburg allen storingsgroep ver pakken et) MIT), K.A. van Beek (machinebankwerkers), R. Kampman (onderhoud verpakken et) MIT) Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Inleiding Elektronica A: A.W.J. Zevenhoven (onderhoudsgroep ver pakken et) MIT) Voor het Siemens Certificaat S5 Basi sinstructieset en bediening PG en Siemens Certificaat S5 Bedienen en verhelpen van storingen: J. v.d. Ven (storingsgroep brouwen en energie), A. v.d Voet en F.H. Wittebol (sto ringsgroep brouwen et) energie) J. Verwey (storingsgroep verpakken et) MIT) Mw. B.S. Boreel (kantine bedrijf) voor het Certificaat Vrouw Mana gement R.G. Clerinck (vorderingenbeheer) voor het Praktijkexamen Marketing Mw. A.Y. Guèrin (office manage ment) voor Propedeuse Psychologie Japan De heer W.O. Jalink, voorheen gesta tioneerd in Tokyo in verband met een EEG-talenproject, is met ingang van 9 januari benoemd tot Area Manager Kansai bij Heineken Japan in Tokyo. Italië De heer A.H.J. Centen is met ingang van 11 januari voor enkele maanden gedetacheerd bij Birra Dreher S.p.A. te Popoli als technological consul tant. Singapore In het kader van het TUAS-project is de heer P.J. van Eggelen vanaf 4 janu ari voor drie maanden gedetacheerd bij Malayan Breweries Ltd. Dit in de functie van information consultant. Bahamas De heer G.N. Bouma vertrok op 10 januari naar Commonwealth Brewery Ltd. voor een detachering van circa 4 maanden als bottling hall trainer. De heer A. van 't Hof vertrok op 17 januari als consultantservice lab eve neens naar Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau op de Bahamas. Dit voor een detachering van circa 6 weken. Kameroen Op 4 januari vertrok de heer G.J. van Aalst voor een periode van circa vier maanden naar International Brasserie SA te Douala in de functie van assistent coordina- teur services techniques. Zaïre De heer H. van Rooyen vertrok op 28 januari voor een periode van circa 2 maanden naar Bralima te Kinshasa als coordinateur département logisti- que a.i. Rotterdam Mw. J.E. Knegt (fakturatie, planning en logistiek ETA) Zoeterwoude J.C. Dorsman (kwaliteitsdienst brouwen) H.R. Arnoldus smeerdienst J. Wijnands (kelders) J.H.N. van Eygen (kelders) R. ten Dam (kelders) O.B.J. Anink (kelders) Mw. C.M.J.C. Straver (kantine/pan- try's) Mw. M.M. Rossen-Lasschuijt (repro grafie)

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 26