Afscheid J.J. van Boxtel Afscheid C. van Es Afscheid C.J. Onderwater Jubileum N. Kop Den Bosch - In het Heineken Ontspannings Centrum in Den Bosch werd 6 januari het afscheid gevierd van de heer JJ. van Boxtel. De heer Van Boxtel was sinds 30 juli 1962 in dienst van onze onderne ming als vrachtwagen chauffeur bij de drankenhandel Van Dorst- Liebrand-Olderaan B.V. In die functie is hij een bekende en gewaardeerde verschijning bij onze afne mers geworden. Dat hij ook door zijn collega's bij zonder werd gewaardeerd, bleek wel uit de woorden van de heer Lankhorst. Deze overhandigde even eens het personeelscadeau: een fiets. Vervolgens druk ten de vele aanwezigen de heer en mevrouw Van Box tel de hand. Tenslotte bedankte de heer Van Box tel iedereen voor de jaren lange plezierige samen werking. jarig jubileum bij Heine ken. In de Cambrinuskelder werd hij toegesproken door de heer Cuppé. Hij dankte de jubilaris speciaal voor zijn vriendschap en loyali teit en overhandigde hem een plaquette met daarop zijn levensloop en een radio-cassetterecorder. De heer Louwinger besteedde Den Bosch - De heer C. van Es nam 16 januari afscheid van zijn collega's. Hij was sinds 1956 in dienst van onze onderne ming. De heer De Roode sprak hem toe, waarbij hij stilstond bij het lange dienstverband van de heer Van Es. Van Es begon zijn Heineken-carrière in Rot terdam, waarna hij in 1962 directie-chauffeur in Den Bosch werd. Vanaf 1972 werkte hij vervolgens als Monteur Commercieel Technische Dienst voor het horecagebied Midden- Brabant. Van Es beschikte volgens de spreker daarbij over de juiste eigenschap pen: hij was in zijn werk correct, serieus, kon goed samenwerken en stond dag en nacht voor het bedrijf klaar. Als dank voor al zijn werk kreeg de heer Van Es namens de collega's een kruiwagen met tuingereed schap aangeboden. Zoeterwoude - Op 18 janu ari 1989 nam ir. C.J. Onderwater, met een drukke receptie, afscheid van Heineken. Na een dienstverband van dertig jaar maakte hij gebruik van de VUT-regeling. De heer Twaalfhoven schetste de loopbaan van de heer Onderwater. Begonnen als chef Onderhoud in Rotter dam, werd hij later hoofd van de Technische Dienst. Dezelfde functie bekleedde hij vanaf 1973 in Zoeter woude. Tien jaar later werd hij de eerste coördinator Veiligheids- en Milieuza ken. Van de heer De Goederen kreeg de heer Onderwater een tekening van het nieuwe bedrijfs- kantoor. Voordat de gezel lige en informele receptie begon, deed de heer Onderwater in zijn dank woord een welgemeende oproep tot behoud van ons milieu. aandacht aan de vele acti viteiten van de heer Kop op sport- en ontspanningsge- bied. Als dank daarvoor kreeg hij een reisdocumen tentas aangeboden. De schier eindeloze rij van handenschudders maakte duidelijk dat de sprekers in hun woorden van waarde ring en dank aan het adres van de heer Kop niet alleen stonden. Den Bosch - In een week waarin traditioneel veel handen worden geschud, kwamen er voor de heer N. Kop nog enige honder den bij. Hij vierde op 6 januari 1989 onder grote belangstelling zijn 371/2-

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 25