Afscheid A.M. Opdam Afscheid P.A. van Nugteren Afscheid P. Martini Gezamenlijk afscheid A.G. Haring o/g Brugger en J.G. Rademaker Nijmegen - De heer A.M. Opdam, vertegenwoordiger bij drankenhandel Nijme gen, nam maandag 12 december 1988 afscheid het Nijmeegse geweest. Tijdens zijn receptie werd hij dan ook namens de drankenhandel Nijmegen door mevrouw Beijen- Verweij in het zonnetje gezet. Verder werd hij ver blijd met een fiets. De heren De Jonge en Wellner van Heineken in de bodega 'El Sombrero' in Nijmegen. De heer Opdam trad op 1 november 1954 in dienst van onze onderneming als vertegenwoordiger bij Hei- neken's Bierhandel Nijme gen. Al deze jaren is hij hét gezicht van Heineken in benadrukten in hun toe spraak dat met de heer Opdam een kleurrijk en vooral ook een goed verko per vertrekt. De receptie werd na afloop van het for mele gedeelte opgeluisterd met het orkest 'Bacchus'. Bunnik - De heer P.A. van Nugteren nam 14 decem ber 1988 met een receptie afscheid van Vrumona. Hij maakte na dertig dienstja ren gebruik van de Over- bruggings-regeling. Vele oud-collega's en bekenden van binnen en buiten de onderneming waren bij de receptie aanwezig. De heer Borgman nam in vogel vlucht de loopbaan van de heer Van Nugteren door en vertelde enige anekdotes. De heer Van Nugteren werd op 24 mei 1959 verte genwoordiger voor Pepsi- Cola in de regio Rotterdam. In 1967 werd hij rayonlei- ier horeca voor heel Nederland en gaf hij onder meer aanzet tot de verkoop van Pepsi bij cateringbe drijven. Als cadeau kreeg hij een hengeluitrusting aangeboden. In zijn dank woord wenste de heer Van Nugteren het Vrumona-schip' en zijn bemanning een behouden vaart toe. Amsterdam - Op 15 decem ber 1988 nam een in Amsterdamse kringen zeer bekende medewerker na 24 jaar afscheid. De heer P. Martini van de afdeling Kantoorbehoeften Maga zijn. Veel oud-medewer kers en gepensioneerden waren dan ook naar de Kui perij gekomen om afscheid van hem te nemen. De heer Martini, die gebruik maakte van de VUT-rege- ling, werd onder andere Wezep - Het gezamenlijk afscheid van de heren A.G. Haring o/g Brugger en J.G. Rademaker werd 22 decem ber 1988 met een feestelijke receptie gevierd in café restaurant 'Coelenhage' in Wezep. De heer Haring o/g Brugger trad op 21 juli 1947 en de heer Radema ker op 18 februari 1957 in dienst van onze onderne ming. Beide heren zijn hun loopbaan gestart als dran- toegesproken door de heer De Vries. Hij noemde spe ciaal het grote gevoel voor service waarmee de heer Martini zijn werk altijd had gedaan. Begonnen als kantoorbediende werd hij later chef van de postka mer en vervolgens archi varis. Maar ook in zijn laatste functie als chef van de afdeling Kantoorbehoef ten stond service bij hem hoog in het vaandel. Dui delijk verrast was de heer Martini met de hifi-instal- latie die hij van zijn col lega's kreeg als blijk van grote waardering. kenhandelchauffeur, eerst in Hengelo, later in Almelo. De afgelopen zes jaar waren zij werkzaam als medewerker Horeca Tapservice. De heren Molenaar en Stolte ston den in hun toespraken stil bij de lange dienstverban den die de betrokkenen hebben gehad en de geheel eigen wijze waarop zij hun functie vervulden. Beiden met een goede inzet. Ver volgens werden de cadeaus overhandigd. De heer Haring kreeg gereedschap en de heer Rademaker een horloge.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 24