UITSLAG KERST PUZZEL REIS VERENIGING OP BEZOEK INDEN BOSCH Ook dit keer zijn er veel brie ven met oplossingen binnen gekomen bij de redactie van Vers van 't Vat. En uit de reac ties valt op te maken dat u het een erg leuke puzzel vond. Alle brieven zijn doorgestuurd naar de maker van de Kerst puzzel, de heer A. Hulzebos, die ze met veel plezier heeft nagekeken. Uit zijn jury-rapport citeren we het volgende: "Van de 110 inzendingen waren er 62 hele maal goed, dat is ruim 56%. Van de overige inzenders waren de meesten gestruikeld over verticaal 21, waar stond: 'Deze bezigheid van wolken is wat 'te' (10)', Zij hadden daar voor het woord 'overdreven' ingevuld, terwijl hier 'overdrij ven' was bedoeld. 'Overdre ven' is namelijk geen 'bezigheid van wolken'. Die komen nu eenmaal overdrij- Uit de 62 goede oplossingen heeft de computer van de heer Hulzebos ("Ja, we zijn modern hoor!") de drie prijswinnaars aangewezen. Het zijn de heer Goudriaan van de vestiging Zoeterwoude, mevrouw Hesse uit Ouderkerk a/d Amstel en mevrouw Girard-Van de Loo van de vestiging in Den Bosch. Zij krijgen alle drie een cadeau bon thuisgestuurd. Iedereen is natuurlijk nieuwsgierig naar wat hij/zij had moeten invul len om ooit in aanmerking te ltomen voor een prijs. Daarom volgt hier de oplossing. Den Bosch - De reisvereniging Vers van 't Vat van de oorspronkelijk Rotterdamse Heineken-medewerkers is vrijdag 27 januari op bezoek geweest bij onze brouwerij in Den Bosch.'s Morgens om 12.00 uur vertrokken de dertig Heinelten medewerkers met de bus vanuit Rotterdam. In Den Bosch aangekomen wer den eerst de Bossche Bollen geproefd en daarna werd de brouwerij bezocht. Na een hartelijke ontvangst en een verfrissend biertje kon de rondleiding beginnen. Door zowel de reisvereniging als de ontvangstmedewerkers werd de middag als zeer positief ervaren. Cees Voermans, chef Ontvangsten: "Het is altijd leuk mensen te ontvangen die verstand van bierbrouwen hebben, maar als zo'n groep ook nog beschikt over de echte Heineken-geest dan is zo'n dag niet meer stuk te krij gen."

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 23