INFORMATIE BROCHURE EN VIDEO PZ GEREED werken bij Heineken In Vers van 't Vat nummer 9/'88 stond een berichtje over een brochure en een audiovi sual die gemaakt werden voor Personeels zaken Heineken. Deze brochure is nu gereed en ook de audiovisual lean vertoond worden. Aan de produktie ervan is door vele Heineken mensen meegewerkt. De brochure belicht Heineken als werkgever en is voornamelijk bedoeld om nieuwe werknemers aan te trekken die een studie hebben gevolgd in het Hoger Beroepsonderwij s "Demedewa-ken vm Heineken 12 Heineken De brochure is gemaakt omdat Heineken zich als werkgever beter en duidelijker wil profileren. Er is gebleken dat mensen die interesse heb ben in een baan bij Heineken vaak niet weten waar ons bedijf zich mee bezighoudt. De brochure bestaat uit een algemeen deel waarin onder meer Heineken als bedrijf wordt belicht. Daarnaast staat er veel informatie in over de verschillende werkvelden bin nen Heineken. Belangrijk is natuurlijk de informatie over arbeidsvoorwaarden, opleidin gen binnen het bedrijf en de promotiemogelijkheden. Uit de brochure komt duidelijk naar voren dat Heineken prijs stelt op een goede kwaliteit van zowel produkt als perso neel. Achterin de brochure kunnen losse informatievellen worden ingestoken. Op de informatievellen worden ver schillende werkterreinen als informatica, administratie, commercie, techniek en tech nologie belicht. De brochure zal gebruikt wor den op banenbeurzen en bij lezingen op universiteiten. Op aanvraag zal de brochure opge stuurd worden aan sollicitan ten. Omdat het goed is dat ook eigen Heineken-medewer- kers weten hoe Heineken personeel wordt geworven, zal de video tijdens het contact biertje van februari of maart vertoond worden. Hernemen, de produftter, «V.2,;'T,. iv. rc/, "«OTe.Vv- - "*T'"-■J'-l.v rtS ,v.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 12