BUCKLER BINNEN KORT OOK IN BUK POMP HOUDERS 'BEZINNEN' ZICH OP CARNAVAL 10 De ene keer koop je een flesje. De andere keer een blikje Binnenkort zal Buckler, inmiddels marktleider in het segment alcoholarme bieren, ook in blik verkrijgbaar zijn. De introductie zal op 6 maart landelijk plaatsvinden. Er is besloten Buckler in blik op de markt te brengen, omdat dit produkt zich bij uitstek leent voor de 'meeneem-markt' zoals benzinestations en café- taria's. Deze verkooppunten voeren namelijk bij voorkeur blik in het assortiment omdat het zeer snel te koelen is. Maar ook is het zeer geschikt voor opname in kantines en automaten in de 'bij het werk'-markt. Buckler in blik zal uiteraard ook, met het oog op een hopelijk fraai voorjaar, in de recreatiemarkt worden geïntroduceerd. Daarnaast zul len zowel horeca als detail handel de mogelijkheid hebben blik in het assorti ment op te nemen. Buckler in fles blijft echter het hoofdpro- dukt. Buckler zal in Den Bosch in 33 cl-blikjes worden afgevuld. Ze worden per zes verpakt in een zogenaamde hicone (het systeem van de kunststofrin- gen om de hals van elk blikje) waarvan er vier op een tray staan. Den Bosch - De Gestelse pomphouders hebben vrijdag 27 januari voor de tweede keer in de geschiedenis van de Stichting Gestelse Pomp de brouwerij in Den Bosch bezocht. De Gestelse Pomp is een oude dorpspomp in St. Michelsgestel die sinds 1988 weer helemaal in ere is hersteld, mede dankzij financ- ciële hulp van Heineken. De mensen die deze pomp nu beheren (pomphouders) komen elk jaar bijeen om het carnavalsbier voor te proeven. Prins Carnaval Koko de Eerste maakte van de gelegenheid gebruik om voor het eerst een wisseltrofee uit te reiken aan de carnavalsvereniging De Boomstemkes. Deze trofee wordt van nu af ieder jaar uit gereikt aan een instelling of persoon die iets bijzonders heeft gedaan voor de Gestelse Pomp. De trofee is een minia tuur van de echte Gestelse Pomp en werd gemaakt door de heer T. van der Helm die ook de echte pomp smeedde. Tevens werd ook de ontvangst ruimte van Heineken versierd met een prachtig miniatuur pompje. De heer Van der Helm die hem over handigde aan de heer C. Voermans, chef Ontvangsten, had echter dit pompje speciaal uitgerust zodat het gebruikt kan worden als biertap. Prins Carnaval Koko de Eerste overhandigt de trofee aan de voorzitter van carnavalsvereniging De Boomstemkes. Rechts op de foto C. Voermans, chef Ontvangsten

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 10