N ieu w j aars toespraken in teken van samenwerken Op de eerste werkdag in het nieuwe jaar zijn er voor vele Heineken vestigingen enkele uren gereserveerd voor de nieuwjaarsbijeenkomsten. Maandag 2 januari was het in veel kantines een drukte van belang. Naast de nieuwjaarstoespraak werd -behalve bij Vrumona en de GWN- in het kader van het kwaliteits project, een video vertoond. De heer Sarphati tijdens het uitspreken van de nieuwjaarsspeech in de Gijsbrechtkelder in Amsterdam/Mauritskade In de nieuwjaarstoespraak werd inge- vraagd zal worden van de medewer- gaan op de succesvolle introductie kers. Actiegericht, klantgericht, ser- van Amstel Light en Buckler. De vice en vechtlust: dat zijn de markt voor bieren met (zeer) weinig wachtwoorden voor 1989. alcohol groeit harder dan ooit ge dacht. Het aantal afgenomen hectoli- Vrumona ters Buckler is zelfs vier keer zo hoog Vrumona is er voor het vierde opeen als verwacht. Als die ontwikkeling volgende jaar in geslaagd haar marlet- doorgaat zal de markt in 1989 met aandeel te verbeteren. Alle merken 100% groeien. De totale biercon- droegen daaraan bij, maar van groot sumptie in Nederland is gestegen. belang was de onstuimige groei van Een stijging die vooral veroorzaakt de light-dranken. De activiteiten die wordt door de grote toename van de gericht zijn op structureel rende- irnport van tapbier. Het marktaan- mentsherstel lijken succesvol te ver deel in Nederland staat daardoor on- lopen. Vrumona ziet 1989 met ver der druk. Ook daarom werd in de trouwen tegemoet, speech benadrukt dat er veel ge-

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 6