VERS VAN TVAT IN EEN NIEUW JASJE Vers van't Vat begint het nieuwe jaar goed. 3 Het blad is vanaf deze maand in een geheel ander jasje gestoken. Een nieuwe voorpagina en een andere lay-out (vormgeving) sieren voortaan het personeelsblad van Heineken. De balk aan de zijkant is verdwenen en heeft plaats gemaakt voor een 'heading' (kop) in het midden op de voorplaat. Maar niet alleen de vormgeving is anders. Ook de inhoud is aangepast. I Vers van 't Vat was aan een nieuwe lay-out toe. Het blad had al acht jaar lang dezelfde vormgeving, een lange tijd voor een magazine. Bovendien wilde de redactie meer lijn brengen in het blad. Tot nu toe werkte ze met een produk- tiebureau èn een aparte druk kerij. In de praktijk blijkt het Ook wat de inhoud betreft zal het een en ander gaan veran deren. De pagina's bedrijfs nieuws maken in Vers van 't Vat nieuwe stijl plaats voor een nieuwe rubriek waarbij in formatie uit de verschillende vestigingen voortaan beter ge groepeerd zal zijn. Dat bete kent meer leesgemak voor u. De rubriek '1 uit 6000' wordt met ingang van volgende maand veranderd in een ru briek met foto's die een dag uit het leven van een werkne mer laten zien. Daarnaast wordt er verteld over zijn werk. Ook zal er elke maand een nieuwe medewerker uit een van de vestigingen in beeld worden gebracht, die in het kort iets vertelt over waar hij vandaan komt en wat hij verwacht van zijn nieuwe baan. Ander fotowerk zal te zien zijn in de rubriek 'her kent u deze nog?'. Een rubriek die afgewisseld zal worden met de vorig jaar gestarte serie 'wie herkent deze foto?1. Ver der krijgt Vers van 't Vat nieu we stijl verhalen over de ontwikkelingen in de bier markt, over oud-medewerkers en over de maatschappelijke betrokkenheid van Heineken. Ook zal in de toekomst een pagina 'kort buitenlands nieuws' worden opgenomen. 3 handiger om de gehele pro- duktie bij één bedrijf onder te brengen. Sinds deze maand wordt Vers van 't Vat dan ook gemaakt bij een grote drukke rij met een eigen ontwerp-af- deling waar alles in een bedrijf kan gebeuren. Daarmee veran dert eveneens de wijze waarop Vers van 't Vat wordt ge maakt. Voortaan wordt het blad via een beeldscherm op gemaakt, waarbij gebruik wordt gemaakt van de door de redactie aangeleverde kopij en bijbehorende foto's. 't Vat door de jaren heen Vers van

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 3