Interview met de heer G.J. van Soest 8 Afscheid en Jubileum Ideeënbus, beschrijvingen beloonde ideeën Herinnert u zich deze nog?; Kerstverlichting als surprise; collectieve atv-dagen 1989 Benoeming De Raad van Bestuur heeft besloten om ir. C. Scheltema, tot 1 januari 1989 Manager Heineken Technisch Beheer, met ingang van die datum de titel van Directeur toe te kennen. Deze toekenning is geschied op grond van de wijze waarop deze functie zich heeft ontwikkeld en momenteel wordt uitgeoefend. Vers van 't Vat in een nieuw jasje Kerstbijeenkomsten Gepensioneerden 18 Personeelsfeesten 20 De laatste twee personeelsfeesten (Amsterdam en Gelderland/Overijssel) in 1988 werden in de maand december gehouden. De vele artiesten die tijdens deze feesten optraden hadden niet over belangstelling te klagen. Hoofdredacteur: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stelc- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel.: (071 -) 81 40 34 81 42 88 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange drs. J.L. van Oordt mr. H. Schaap ir. f.B.R. Schwietert drs. M.M.J. Valens Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogenbosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. Y.C.M. Plaatsman (Zoetermeer) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Druk: Van Soest Grafische Bedrijven Basisontwerp: Richard Design Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 81 51 00. Bij de voorpagina: Een koel glas Heineken bier na een stevige afdaling in Zwitserland. Vers van 't Vat ziet er vanaf deze maand anders uit. Het blad heeft een nieuw uiterlijk gekregen. Op de pagina's 3, 4 en 5 leest u er meer over. Nieuws uit de vestigingen 10 Zoeterwoude: Buckler en Amstel Light in de prijzen; Tweede fase vervanging colonne 1; Agentendag; Opening nieuw Bedrijfskantoor; premier van Ghana bezocht brouwerij; Vrumona: actie 7-Up Tentoonstelling De Geest in de fles 13 Cursus Nederlandse taal 14 Rubriek Vers in 't Vat; 15 Miljoenste liter bier voor Center Pares Achtergrond: marktonderzoek 16 1 uit 6000: expatriate Peter Goudswaard 22 Ideeënbus; bedrijfsjournaal van start 23 Horecava 1989 24 Afscheid en Jubileum 25 Kroniek 26 Heineken Schaatszesdaagse28 Nieuwjaarsbijeenkomsten Een gesprek met de Algemeen Directeur Heineken Nederland over zijn werk, leiderschap en de toekomst van de brouwerij. "Het is niet de grootste die overleeft, maar degene die bereid is tot aanpassingen."

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2