Afscheid J. Willemsen Afscheid A.E. Nagtegaal Afscheid H.A. Leurs Den Bosch - Het was bijzonder druk op de receptie van de heer J. Willemsen, die 16 de cember 1988 in de Cambrinu- skelder werd gehouden als afsluiting van zijn loopbaan bij Heineken. De heer Willemsen trad op 14 januari 1952 in dienst als Inkoper bij het Be drijfsbureau in de Rotterdam se brouwerij. In 1957 maakte hij de overstap naar de Bos sche vestiging waar de In koopafdeling moest worden opgezet. De langdurige loop baan van de heer Willemsen en diens voortrekkersrol bij het opzetten van de afdeling Inkoop werden nog eens be sproken door de heer Nelissen. Tweede spreker was een be vriend inkoper die met een marionettenspel liet zien hoe de heer Willemsen jarenlang de touwtjes in handen heeft gehad. Zoeterwoude - De heer A.E. Nagtegaal, medewerker Mar keting Services, nam 13 de cember afscheid van onze onderneming. Hij werd samen met echtgenote en familiele den welkom geheten door de heren Valens en Hageman. De heer Hageman besprak naast de loopbaan van de heer Nagtegaal ook een van diens favoriete hobby's: het verza melen van postzegels. Vervol gens kreeg de heer Nagtegaal een eenmalige uitgave van een postzegel overhandigd, in de vorm van een afbeelding van zichzelf. Ook zijn interesse op muzikaal gebied was door zijn collega's niet vergeten: de heer Nagtegaal is al vele jaren een fan van zanger Ronnie Tober. De verrassing was dan ook groot toen Ronnie Tober ten tonele verscheen en geheel be langeloos een concert gaf, waarbij iedereen enthousiast meezong. Zoeterwoude - In het Ont vangstgebouw in Zoeterwou de nam op 16 december 1988 de heer H.A. Leurs, chef Em ballage-Inkoop, afscheid van onze onderneming. Hij maak te gebruik van de VUT-rege- ling. De heer Leurs kwam in 1962 als kantooremployé bij de Centrale Inkoop in Rotter dam in dienst. In 1974 werd hij overgeplaatst naar Zoeter woude. De heer Leurs werd vóór de receptie ontvangen door de heren Stomp, Mense, Bijleveld en Mensing. De heer Bijleveld somde in zijn toe spraak vooral de sportieve ac tiviteiten van de heer Leurs op: trimmen, fietsen en schaatsen. Bertus de Wit bena drukte dit nog eens tijdens zijn act, waarin hij verkleed als marathon-schaatser anek dotes vertelde over de IJssel- meertocht. De heer Leurs kreeg een wereldontvanger en diverse CD's cadeau.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 29