C\ tl Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden In memoriam RWANDA De heer en mevrouw S. Sikkema vertrokken op 10 december naar Gisenyi. De heer Sikkema is daar aangesteld als Coördonnateur Service Technique. CONGO BRAZZAVILLE Uit Congo Brazzaville keerden in december terug met hun gezinnen de heren J.J.F. de Vos, R.L. Kooiman, L.H.W. Li Woon Chung en C.L.A. Peterse. De heer J.L. Bernabeu Cortes vertrok op 18 december naar Congo Brazzaville als Maïtre Brasseur. ZAÏRE De familie W.I.C.A. van Staveren is teruggekeerd uit Zaïre. De heer van Staveren is op 1 januari met pensioen gegaan. Zoeterwoude A. Gonzalez Maetin (bottelarij) Mw. M.J. van Dam (public relations) Mw. N.C. v.d. Pol-Overbeek (centrale kwaliteitscontrole) Rotterdam J.P.C. van Ree (orderbehandeling) Kameroen J.C. Egberts Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik iedereen hartelijk bedan ken voor zijn of haar aanwezigheid tijdens mijn 3772"jarig jubileum. Ook wil ik iedereen bedanken voor de bloemen en de cadeaus die ik heb mogen ontvangen. Th.J.G. Pas Mede namens mijn vrouw dank ik u allen voor de hartelijkheid, de enor me belangstelling en de vele cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn 37V2"iarig dienstjubileum heb ont vangen. Uw spontane reacties zullen er toe bijdragen dat wij ons deze dag nog heel lang met vreugde blijven he rinneren. C.G. van der Vliet In de toekomst zal 1 december 1988 als een onvergetelijke dag in mijn herinnering blijven. Wat er die dag voor mij georganiseerd is, was gewel dig. Ik wil bij deze dan ook iedereen die bij de organisatie betrokken was, mede namens mijn vrouw, hartelijk bedanken. Ook dank voor allen die mijn receptie bezocht hebben en mij hebben overladen met vriendelijke woorden, cadeaus en bloemen. Karei Both Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik de directie bedanken voor het bloemstuk en cadeau dat ons aangeboden werd door mevrouw Van Kooten ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijk. J. Winkel Uw gewaardeerde blijk van medele ven, de vele bloemen en condoléan ces, de warme vriendschap en de begeleiding naar Frans zijn laatste rustplaats, hebben mij diep ontroerd. Hiervoor mijn hartelijke dank. Rini Verhagen-Verheijen Op 20 november is de heer A.A.G. Smit (77) overleden. De heer Smit is op 1 juni 1949 in dienst gekomen van de Amstel Brouwerijen. Op 1 januari 1972 is hij toegetreden tot de Heineken Invaliditeitsregeling tot de datum van zijn pensionering op 1 december 1976. Op 9 december is de heer C. Vermeer (65) overleden. De heer Vermeer is op 11 maart 1940 in dienst gekomen van de Amstel Brouwerij. Op 1 september 1988 ging hij met pensioen. Op 12 december is de heer H.P. Renes (101) overleden. De heer Renes is op 4 juni 1907 in dienst gekomen van de Amstel Brouwerij. Op 29 augustus 1947 ging hij met pensioen. Op 31 december is overleden de heer D.H. v.d. Wetering (67). Op 16 januari 1940 is de heer v.d. Wetering in dienst gekomen bij Heineken in Rotterdam. De heer v.d. Wetering is op 1 augustus 1985 in de Heineken Invaliditeitsregeling opgenomen tot aan zijn pensioen op 1 december 1986. L.M. Schoutendorp Op 15 december hoorden wij dat de heer L.M. Schoutendorp op 48-jarige leeftijd plotseling was overleden. Leo trad 16 november 1971 in dienst als Wachtchef Intern Transport bij Vrumona. Hij was een enthousiast medewerker met een grote inzet, een onbegrensd optimisme en een goed gevoel voor humor. Uit de wijze waarop Leo met zijn werk omging, bleek wel dat Vrumona in zijn leven een heel belangrijke plaats innam. In de maanden dat Leo noodgedwongen thuis verbleef heeft hij met zijn ge bruikelijke optimisme toch kans ge zien zich geleidelijk te herstellen. In een hoekje zitten kniezen was niets voor Leo. Hij was al zover hersteld dat hij in januari'89 zijn werkzaam heden bij Vrumona zou hervatten. Het noodlot sloeg echter onverbidde lijk toe. Wij wensen alle nabestaan den veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. H. Rozengarden Op 27 december werd Vrumona opgeschrikt door het bericht van het plotselinge overlijden van de heer H. Rozengarden (44). Tijdens een kor te vakantie met zijn gezin werd hij op eerste kerstdag getroffen door een hartstilstand. Hennie was vanaf 1974 bij Vrumona werkzaam als monteur bij de garage. In die tijd hebben wij hem leren kennen als een rustige be trouwbare collega die erg veel liefde had voor zijn werk. Wij zullen Hennie missen bij Vrumona. Maar natuurlijk zal hij nog veel meer thuis bij zijn gezin gemist worden. De plaats die Hennie innam is nu leeg, iets wat we zullen moeten accepte ren. Dit zal, met name van zijn vrouw en kinderen, veel wijsheid en moed vragen. Wij wensen hen veel kracht toe dit verlies te dragen.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27