Afscheid H. Peet Afscheid L. Sparreboom Afscheid J.G. Grevink Den Bosch - Een delegatie oud-medewerkers uit België was 2 december 1988 aanwezig tijdens de afscheidsreceptie van de heer H. Peet, project coördinator Produktie. Tijdens die receptie stond de heer Ubbink stil bij de wijze waar op de heer Peet meer dan der tig jaar gestalte had gegeven aan de afdeling Verpakken. Ook werd diens 'geesteskind' genoemd, het personeelbege- leidingsplan. Vervolgens ver schenen dertien sprekers, die allen op eigen wijze de samen werking met de heer Peet be lichtten. Daarbij kwam ook diens hobby ornithologie, of te wel 'vogeltjes kijken' ter spra ke. Om die hobby nog beter te kunnen beoefenen kreeg de heer Peet een 'vogelmicro- foon'. Deze was gemaakt van onderdelen die op de afdeling Verpakken worden gebruikt, zoals een tapslang. Zoeterwoude - De laatste dag van 1988 was de officiële datum waarop de heer L. Sparreboom met de VUT ging. Zijn afscheidsreceptie werd eerder gevierd, namehjk op 8 december in de Van Zwietenkamer. Vanaf zijn eer ste werkdag in 1953 vervulde de heer Sparreboom, eerst in Rotterdam en later in Zoeter woude, diverse functies bin nen de Bottelarij. In 1980 ging hij over naar de Interne Dienst, waar hij de rest van zijn brouwerij-jaren werkzaam bleef. Gebeurtenissen uit die periode werden genoemd in toespraken van de heren Kloek, Hunck, Spel en Siegers. Daarnaast werd het echtpaar Sparreboom bedankt met ca deaus en bloemen. Tijdens de receptie was ook een grote rol weggelegd voor mevrouw Sparreboom. Zij wist de aan wezigen regelmatig tot lachen te brengen. diger; de laatste jaren was hij de man die voor P.R. contac ten onderhield met het hore- ca-vakonderwijs. De heer Strop, als professor verkleed, sprak in zijn speech lovende woorden over deze zeer loyale Heineken-man en reikte hem vervolgens een speciaal ere doctoraat uit. De dames van P.R. zorgden voor een comple te en kleurrijke verrassing: zij dansten voor muziek- en dansliefhebber Jan Grevink de can-can in originele kos tuums. Zoeterwoude - Onder grote belangstelling nam de heer J.G. Grevink van de afdeling Public Relations Nederland maandag 12 december 1988 af scheid van onze onderneming. Een man die destijds in de voetsporen van zijn vader bij Heineken kwam werken. Aanvankelijk werkte hij enige jaren als horeca-vertegenwoor-

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 25