Personeelsfeesten Amsterdam en Gelderland/Overijssel bijzonder goed geslaagd Ook in december waren er op enkele plaatsen personeelsfeesten. Dit keer nemen we u mee naar Apeldoorn en Amsterdam. Ook het Deep River Quartet en the New Orleans Syncopa- tors mochten, in een andere zaal, niet over belangstelling klagen. Nico Haak kreeg van zelfsprekend de handen op el kaar. Wel meer dan dat zelfs, want hij wist menigeen tot het lopen van een polonaise te verleiden. Kortom, de stem ming zat er goed in op de 10e december. Minder uitbundig ging het toe in het 'casino', waarbij van menig roulette- of black jackspeler de spanning van de gezichten te lezen was. Zou het geluk met me zijn...? Maar winst of niet, onverbid delijk kwam in de vroege och tend van de 11e het sein dat het feest was afgelopen. Back to the sixties Op 16 december vond het personeelsfeest plaats voor het horecagebied Gelderland/ Overijssel. Dit gebeurde in een van de zalen van Schouwburg Orpheus in Apeldoorn. 'Back to the sixties' luidde het thema voor het feest. De 'Thunderbirds' speelden dan ook de gehele avond mu ziek uit de jaren zestig. De dansgroep Tivoli zorgde daar bij tweemaal voor een werve lend optreden, dat velen de (dans)kriebels in de benen be zorgde. Wie even rustig wilde zitten met een drankje en een Door de sluiting van de brou werij aan de Van der Helst- straat was het aantal bezoe kers van het Amsterdamse personeelsfeest iets kleiner dan voorgaande jaren. Toch waren de zalen met circa acht honderd personen goed ge vuld. De personeelsvereniging had gekozen voor een feest in country western stijl. Dat kwam vooral tot uiting in een zaal op de eerste etage, waar soundmix winnaar Greg Meadow optrad als John Denver, en waar de Peter Hillband en het duo Saskia en Serge optraden. Artiesten die grote publiekstrekkers bleken

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 20