VERS IN 'T VAT MIIJOENSTE LITER BIER Deze maand begint Vers van 't Vat met de nieuwe rubriek Vers in 't Vat waarin elke keer een willekeurige nieuwe medewerker centraal staat. Hij/zij stelt zich in deze rubriek voor en vertelt wat hij /zij verwacht van Heineken. Deze keer is dat Jan van Buggenum. V "V De pas uit dienst afgezwaaide luitenant logistiek Jan van Buggenum (24) kwam begin december 1988 in dienst bij Heineken. Daarvoor studeerde hij aan de Heao in Eindhoven, richting commerciële econo mie. Tijdens die studie werkte hij een jaar en drie maanden bij de inkoopafdeling van Daf Trucks, waar hij zijn afstu deeropdracht maakte. Die ging over de effectiviteit van de afdeling Inkoop bij grote bedrijven. Jan werkt nu op de afdeling Centrale Inkoop in Zoeterwoude waar hij zich be zighoudt met de inkoop van machines en apparatuur voor het Caraïbisch gebied en Noord- en Zuid-Amerika. Daar hoopt hij ook zijn kennis die hij tijdens zijn onderzoek heeft opgedaan te kunnen ge bruiken. Zijn eerste indruk ken van Heineken: "Goede arbeidsvoorwaarden, de brou werij is indrukwekkend om te zien, leuke collega's, ontspan nen sfeer". Zijn hobby's: tafel tennis, squash, fotograferen en met vakantie gaan. van Bestuur van Center Pares N.V.. Dit gebeurde in het sub tropische zwemparadijs Tropi- cana in Rotterdam. Het vat werd binnengebracht door de Kerstman, die kort daarvoor een rondrit langs de drie kan toren van Center Pares in Rot terdam had gemaakt. ROTTERDAM - Center Pares nam in 1988 een miljoen liter bier van Heineken af. Om dit te vieren overhandigde G.J. van Soest, Algemeen Direc teur van Heineken Nederland woensdag 21 december het miljoenste vaatje aan mr. H. Westerlaken, plaatsvervan gend voorzitter van de Raad

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 15