Twee nieuwe Shires gekocht Commissaris van de Koningin in Brabant 'bezoekt brouwerij Verbouwing De Hooiberg volgend jaar van start AMSTERDAM - Sinds begin november staan in de Heineken-stallen in Amster dam twee nieuwe Shires. Beide dieren zijn afkomstig uit Engeland. Ze worden getraind om samen met de andere Shires de Heineken Postkoets en de brouwers wagen te trekken. Traditiegetrouw wor den de paarden vernoemd naar de leden van de Raad van Bestuur. De nieuwe Shires met de heer W. de la Haye V.l.n.r. de heren Houten, Hamers en Schellen De ontvangstruimte in De Hooiterg ZOETERWOUDE - Het ontvangstgebouw De Hooi berg in Zoeterwoude is vanaf 1 januari gesloten vanwege een verbouwing die twee maanden gaat duren. Het ge bouw, dat in 1975 is neerge zet en waarin jaarlijks 35.000 bezoekers worden ontvan gen, zal zowel een functio nele als een uiterlijke veran dering ondergaan. De Van Swietenkamer wordt uitge breid, waardoor grotere groepen bezoekers geschei den van elkaar in De Hooi berg terecht kunnen. Verder verandert de entree en krijgt het ontvangstgebouw een winkelruimte, waar bezoe kers Heineken-, Amstel- en Buckler-souvenirs kunnen kopen. De dakconstructie krijgt een betere isolatie. De ontvangsten die al ge boekt zijn gaan de komende maanden op kleinere schaal door in de sportkantine bij de tennisbanen van Heineken. DEN BOSCH - De Commissaris van de Koningin in Brabant, mr. F.J.M. Hou- ben, heeft 16 november een werkbezoek gebracht aan de brouwerij in Den Bosch. Bij het bezoek waren onder an deren aanwezig de heren Van Soest, Combee, De Leeuw, Ubbink, Schellen en Nelissen. De heer Houben kreeg een presentatie te zien van bedrijfsleider ir. P. Hamers. Hij gaf aan de hand van dia's een uiteenzetting over de Bossche brou werij. Ook werd aandacht besteed aan de economische rol die Heineken in de regio speelt. Een belangrijk onderwerp was verder de watervoorziening van de brouwerij, waarvoor de heer Houben veel interesse toonde. Na de rondleiding heeft de Commissaris nog een glas Buckler geproefd. 7

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 7