r n hetkerstn ummer van Vers van 't Vat wordt meestal even stil gestaan bij de gebeurtenissen van het jaar dat ten einde loopt. Ook ik kijk in mijn gebruikelijke kerstboodschap meestal even terug. En dan ben ik blij te kunnen constateren dat ons bier het in de Verenigde Staten, na minder gunstige berichten in de pers vorig jaar, goed heek gedaan. De extra inspannin gen hebben effect. Kijk ik naar een ander werelddeel dan is te zien dat we intensief bezig zijn in het Verre Oosten. We heb ben voorzichtig onze schreden gezet in China. Als we dichter bij huis blijven danzijn we bezig onze belangen in Europa uit te bouwen. Het op de markt brengen van Buckler en Amstel Hght laat zien dat we ons dynamisch op de nieuwe markten manifesteren. Vooralle inspanning die u met zn allen het afgelopen jaar gedaan hebt om al onze produkten te maken en te verkopen, wil ik u hartelijk bedanken. Toch is dit ook het moment om vooruit te kijken. Voor mij persoonlijk zal 1989het jaar zijn waarin ik de Raad van Bestuur na 25 jaar vaarwel zeg. Ik heb er alle vertrouwen in dat onder het voorzitterschap van de heer Van Schaik onze onder neming zal floreren. Velen spreken over mijn afscheid. Ik kan alleen maar zeggen dat ik niet wegga, maar als president commissaris en gedelegeerd commissaris nauw betrokken blijf bij deze, mij zo na staande, onderneming. De decembermaand is een periode waarin we niet alleen stil staan bij het verleden en vooruitblikken op de toekomst. Het is ook een tijd van bezinning, van bezieling en hoop. Ik hoop dat u, geïnspireerd door geloofs- of levensovertuiging, het nieuwe jaar vol vertrouwen tegemoet ziet. Ik wens u en de uwen een goed en voorspoedig 1989 toe. 4- ap» üi&J*

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 3