Afscheid D. Handbeuckers Afscheid Chr. de Vlieger Th.J.G. Pas Afscheid KJ. Both Zoeterwoude - De heer D. Handbeuckers, project- en groeps leider afdeling buitenland Afrika, nam 5 september met een feestelijke receptie in de Van Swietenkamer afscheid van onze onderneming. Hij maakte gebruik van de VUT-regeling. De heer Handbeuckers, zijn echtgenote, zoon en diens vriendin werden toegesproken door de heer Timmer. Deze ging terug in de tijd en haalde enkele hoogtepunten uit de carrière van de heer Handbeuckers op. Ook waren er tijdens de receptie di verse oud-collega's aanwezig, die samen met hem in het buiten land hebben gewerkt. Als cadeau kreeg de heer Handbeuckers een wandschuurmachine en een boek van Reagest Digest met toeristische autotochten door Nederland. Al met al een geani meerde receptie, waarvoor de heer Handbeuckers iedereen van harte dankte. Zoeterwoude - 'De Vlieger laat de touwtjes los' stond er te lezen op een spandoek bij het afscheid van de heer Chr. de Vlieger. Hij nam op 30 november na 29 jaar afscheid van Heineken door gebruik te maken van de VUT-regeling. Het spandoek werd hem aangeboden door een groep oud-collega's van de Bossche brouwerij. De heer De Vlieger was de laatste vijf jaar chef van de respectievelijke HTB-afdelingen Procestechniek en Verpakkingstechniek. De heer Schwietert typeerde de heer De Vlieger als onverstoorbaar, beminnelijk, te bescheiden, hu morvol en technisch voor geen gat te vangen. Namens zijn me dewerkers werd de heer De Vlieger toegesproken door de heer Bots. De heer De Vlieger dankte de vele aanwezigen voor de samen werking en hield ze nog één keer zijn 'stokpaardje' voor. "HTB weet erg veel. Veel weten is echter niet genoeg. Het gaat erom méér te weten." Zoetermeer - De heer Pas van de afdeling Ex terne Expeditie en Orderafhandeling bij de GWN vierde 23 november zijn 37V2-jarig werk- jubileum bij onze onderneming. Hij deed dat in gezelschap van zijn echtgenote, dochter en schoonzoon. Hij werd ontvangen door de heren Folmer, Ninck Blok, Buizer en Schotgerrits. De heer Ninck Blok schetste in zijn toespraak de heer Pas als een doorgewinterde gedistilleerd man. De gedachten 'de klant is koning' en 'zoveel mogelijk van onze produkten verkopen' staan centraal bij de heer Pas. Vervolgens overhandigde de heer Ninck Blok het cadeau van de medewerkers van de GWN een wandklok. De heer De Rond overhandigde namens de af delingen Marketing en Verkoop de jubilaris een wielertrui met daarop de tekst: 'vaak is rond beter'. Amsterdam - De Reclame Service Dienst nam 1 december af scheid van de 'peet-vader' van hun afdeling, de heer K.J. Both. De man die door zijn grote ervaring als evenementenverzor ger, de inzet en overtuiging waarmee hij zijn werk deed en door zijn leeftijd, altijd een luisterend oor vond bij de (jongere) me dewerkers van deze afdeling. Een goede collega, die altijd be reikbaar was, zo typeerde de heer Vleghert de heer Both in zijn toespraak. De heer Van Hoogdalem, alias Sinterklaas, haalde door middel van een gedicht nog eens de hoogtepunten uit de carrière van de heer Both op. Daarbij maakte hij gebruik van alle letters van het alfabet. Daarna werd het personeelscadeau overhandigd: een videocamera, verpakt in een pallet whiskey. Maar behalve dat, kreeg de heer Both nog diverse cadeaus van de vele kennissen en zakenrelaties die zijn receptie met een be zoekje vereerden. 28

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 28