Hypnotiseur strikte horecagebied Leuke acts tijdens personeelsfeest Zoetermeer Ook het horecagebied Midden- Brabant vierde feest en wel op 12 november in zaal Amicitia te Liempde. De 145 bezoekers hadden een zeer gevarieerde avond met een plaatselijke conférencier, het orkest Expression en een hypnotiseur. Deze laatste wist velen voor zijn act te strikken. Jos Michels, bijrijder van drankenhandel Van Dorst-Lie- brand-Olderaan B.V., was de cere moniemeester en kreeg daarvoor als dank na afloop een Heineken das en t-shirt aangeboden van de heer R. Marijnen, hoofd van het horeca gebied. Helaas was er dit keer geen fotograaf bij, zodat we geen foto's kunnen laten zien van het feest. Maar aan de reacties van de feest gangers te horen was het gezellig. "Het was als vanouds weer zeer sfeervol. Echt jammer dat er geen fo to's van zijn, want mensen die zich hebben laten hypnotiseren kunnen zich werkelijk niets meer herinneren van hun optreden", aldus één van hen. Een gezellig onderonsje Het casino De medewerkers van de GWN vierden zaterdag 19 november hun tweejaarlijkse personeelsfeest met een scala aan artiesten. Een zeer geanimeerde avond, die al snel na aanvang goed op gang kwam. Velen lieten zich kostelijk amuseren door de cabaretière Elkie Deadman met haar grappige imitaties van bekende sterren als Dolly Parton en Cindy Lauper. Maar ook het vrij onbe kende zangeresje Danielle kon zich verheugen in een goede belangstel ling. Zij wist iedereen door haar uit stekende stem en ontwapenend op treden te boeien. De zingende- en ijsjesuitdelende Willie Alberti-ach- tige ijscoman Freddy Cornel maakte voor de liefhebbers zeer grote sor bets. Al met al een heel gezellig feest. 24

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 24