In memoriam F.J.W. VERHAGEN In memoriam A.J. MAES In memoriam J.M. RECKINGER Op 1 november arriveerde de heer G. Borggreve in Ndola samen met zijn ge zin. De heer Borggreve vervult hier de functie van production manager. KAMEROEN De heer W. A.J.G. Reijers is gestart als chef de departement technologique in Douala. Hij is op 18 oktober met zijn gezin in Kameroen aangekomen. PAPOEA NIEUW GUINEA De heer R. Rhonhauser is op 22 november met zijn gezin afgereisd naar Lae, alwaar hij de functie van project/installation engi neer zal vervullen. BAHAMAS De heer R. Rademaker keerde op 4 no vember terug uit de Bahama's. Daar was hij als production consultant gedetacheerd bij Commonwealth Brewery Ltd. ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam Mw. M. van Sinderen-ten Bosch (concern marketing licenties Westelijk halfrond) DANKBETUIGINGEN Het was 4 november een koude dag voor de tijd van het jaar. Het was op deze dag, dat ik met enige weemoed afscheid nam van 'mijn brouwerij'. Na ruim dertig jaar hier mee lief en leed gedeeld te hebben. Het was daarom hartverwarmend zovelen van u, directie, collegae, oud-collegae en klan ten op mijn receptie te mogen begroeten. Ook mijn vrouw en kinderen konden de geweldige sfeer die er binnen Heineken heerst ervaren en zij begrepen waarom dit afscheid mij toch wat moeite kostte. Wij al len danken u voor de vriendelijke woorden die gesproken zijn, voor de cadeaus, brie ven, kaarten en telegrammen. En bovenal wil ik degenen bedanken waarmee ik tij dens loopbaan heb mogen samenwerken. Een speciaal woord van dank nog voor Dickv.d. Bijl van P.Z. en de afdeling Ont vangsten voor de perfecte begeleiding van deze dag. J. Kern De hartelijkheid, de belangstelling en de vele attenties bij mijn afscheid van Heine ken hebben op mijn vrouw, onze kinderen en uiteraard op mijzelf een onvergetelijk indruk achtergelaten. Eerlijk gezegd wa ren wij wat overweldigd door de vele sym pathieke woorden en de spontane reacties, die aan ons zijn gericht. Dat alle geledingen van Heineken hierbij vertegenwoordigd warenis voor mij een bijzonder plezierige herinnering. De fraaie geschenken zullen mij in de komende periode goed van pas komen bij de zinvolle besteding van mijn vrije tijd en mijn vrouw was blij verrast met de mooie bloemen, die zij heeft gekregen. Graag willen wij u dan ook bedanken voor de wijze, waarop u aandacht aan mijn ver trek hebt gegeven en voor de goede organi satie van de receptie. Het was een prettig slot van een lange, veelal interessante epi sode in mijn leven. B.J. Leeftink Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en kinderen, voor de ontvangst, de vrien delijke woorden, de bijzondere cadeaus, bloemen en de vele blijken van belangstel ling die ik mocht ontvangen tijdens de re ceptie ter gelegenheid van mijn afscheid. Het is voor ons een onvergetelijke dag ge worden waar we nog lang aan zullen terug denken. Joop Naerebout Voor mijn vrouw, familie en mijzelf was 19 oktober een onvergetelijke dag waarop ik met dankbaarheid en groot genoegen te rugkijk. We zijn verrast door zoveel aan wezigen op de receptie, de talrijke geluk wensen, geschenken en bloemen van de vele vrienden binnen en buiten het bedrijf. Hartelijk dank namens mijn vrouw en kin deren aan allen die op zo'n orginele wijze hebben bijgedragen aan deze mooiste dag in 25 jaar Heineken. Jan Kuper Mede namens mij n vrouw en dochter wil ik de bedrijfsleiding, collega's en belangstel lenden hartelijk bedanken voor de vrien delijke woordencadeaus en bloemen ont vangen bij mijn afscheid. Het was voor ons een onvergetelijke dag. A.C. v.d. Eist Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg de directie, collega's, be kenden andere belangstellenden en in het bijzonder de 'boys' van de garage hartelijk danken. U allen heeft door uw aanwezig heid, goede wensen, cadeaus en andere blijken van belangstelling ter gelegenheid van mijn 37V2-jarig dienstjubileum ertoe bijgedragen dat het voor ons een onverge telijke dag is geworden. T. Notenboom en familie Mede namens mijn echtgenote dank ik een ieder die mijn zilveren jubileum tot een onvergetelijke gebeurtenis heeft gemaakt. Nog lange tijd zullen wij met veel vreugde hierop terug zien. Toon Bosch OVERLEDEN Op 3 november is de heer J. van Zanden (66) overleden. De heer Van Zanden is op 2 oktober 1963 in dienst gekomen van Hei neken in Amsterdam. Op 1 december 1974 is hij toegetreden tot de Heineken Invalidi- teitsregeling tot de datum van zijn pensio nering op 1 april 1987. Op 4 november is overleden de heer P.M. van de Pas (79). De heer Van de Pas kwam op 31 oktober 1955 in dienst van Heineken in Den Bosch. Op.l juli 1969 heeft hij gebruik gemaakt van de Heineken Invaliditeitsregeling tot de datum van zijn pensioen op 1 oktober 1974. Op 16 november is overleden de heer L.P. van de Leijgraaf (67). Op 1 oktober 1973 kwam hij in dienst van Heineken. De heer Van de Leijgraaf maakte op 1 juli 1983 gebruik van de VUT-regeling en op 1 juni 1986 ging hij met pensioen. Tot onze grote onsteltenis bereikte ons op 14 november het bericht dat de heer EJ.W. Verhagen die ochtend op 35-jarige leeftijd was verongelukt. Hij trad op 8 april 1974 in dienst van onze onderneming. Tot 1 januari 1981 was hij werkzaam als admini stratief medewerker, eerst bij Van den Bemd B.V, daarna bij onze drankenhandel Maas Jeker B.V. in Nuth. Na deze datum werd hij administratief medewerker van de C.T.D/H.T.S.-organisatie in Limburg. Sinds juli 1988 werkte hij op de H.T.D.-ad ministratie in Eindhoven. In deze veertien jaar hebben we Frans Ieren kennen als een uiterst plezierige en hulpvaardige collega, met inzet en kennis van zaken. Hij was het altijd vriendelijke rustpunt in een drukke organisatie. Wij zullen Frans missen. Zijn vrouw en familie wensen wij veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Op 19 november overleed de heer A.J. Maes, produktie-medewerker in Den Bosch. Het verlies van deze sympathieke medewerker werd met grote verslagenheid ontvangen, ook al was bekend dat zijn laat ste levensdagen waren geteld. Guus was een integer mens, die zijn plichten zeer serieus nam. Hij was een man die altijd be reid was anderen te helpen en daar zelf nooit om vroeg. 62 jaar is te jong om afscheid te nemen van dit aardse leven. Wij hadden hem graag een lange levensavond gegund, samen met zijn familie. Dit heeft helaas niet mogen zijn. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe dit verlies te kunnen dragen. Door een noodlottig ongeval tijdens de uit oefening van zijn functie als algemeen-di recteur a.i. van de Brasserie de Brazzaville S.A., is de heer J.M. Reckinger donderdag 24 november overledenHij was 48 jaar. De heer Reckinger was sinds 1977 in dienst van IBECOR bij Bralima S.A.R.L. (Brasse ries, Limonaderies et Malteries) te Kinsha sa. Eerst als assistent van de financiële directie, daarna als algemeen secretaris, waarna hij vervolgens de functie van finan cieel directeur op zich nam. In mei van dit jaar werd hij algemeen-direc teur a.i., op een moment dat de situatie in Brazzaville bijzonder moeilijk lag. Wij be wonderen dan ook zijn moed om deze taak op zich te nemen, waarbij hij zich toonde als een hard werker en een doorzetter die bereid was alles van zichzelf te geven. Wij verliezen in hem een gewaardeerd me dewerker. Mevrouw Reckinger en haar kin deren wensen wij veel sterkte toe in deze zeer moeilijke dagen. 23

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 23