25,30,40 enz. Concert was 'not bad' Samen piekeren over kwaliteit 'Zo werken wij bij Dreher' Jonge Kangoeroes 1988 was ook het jaar waarin veel mijlpalen werden bereikt. Hei- neken Technisch Beheer bestond 25 jaar, de brouwerij Den Bosch zelfs 30. Maar, baas boven baas: de afdelingThuisverbruik heeft al 40 jaren achter zich liggen. De Kuip was te klein tijdens de door Pepsi-Cola gesponsorde con certen van Michael Jackson op 5,6 en 7 juni van dit jaar De pop ster wist alle concertgangers, onder wie vele medewerkers van onze onderneming, aan het swingen te krijgen. Zelfs enkele ou dere groothandelsrelaties van Vrumona dansten de trappen op en af. Moor product-manager Mart-Jan Gerards werd een droom werkelijkheid toen hij oog in oog kwam te staan met mister Jackson himself. Moor de bierorganisatie liep het kwaliteitsproject ook in 1988 door. Thema was 'En... hoe werken we bij Heineken'. Het project werd ondersteund door een speciale Heineken kwaliteitskalen der die elke medewerker van Heineken Nederland in januari kreeg, door een Heineken piekerpuzzel en door de Kwaliteits krant. Moor 1989 is een nieuw thema gekozen: 'Samen werken we bij Heineken'. Onze dochteronderneming Dreher in Italië startte dit jaar een kwaliteitsproject ter verbetering van zowel produktkwaliteit als kwaliteit van de onderneming als geheel. Molgens het manage ment is dit noodzakelijk om de groeiende concurrentie op de Ita liaanse biermarkt de baas te kunnen. De brouwerij in Fbpoli bijt het spits af in dit project. Nieuws, maar niet nieuw, was ook de geboorte van jonge kangoe roes in onze eigen Heineken dierentuin. Ondertussen heel wat groter gegroeid!

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 11