Hemeken-medewerkers in marathon van New York Mw. M J. Jansen 1875,- R. Leemhuis en R. Kampman 7600,- ƒ150,-- 150,- 150,- ƒ100," ƒ100,- ƒ100," ƒ100," De administratie rondom de 'uitzendkleding' was niet alleen een tijdrovende aangelegenheid, ook bleek uitgeleende werk kleding regelmatig niet te worden teruggebracht. Marjan Jan sen bedacht een eenvoudiger administratiemethode en een sta tiegeldsysteem voor de uitgeleende kleding. De betrokkene krijgt het bij uitlevering betaalde statiegeld terug zodra de werkkleding weer wordt ingeleverd. Hierdoor gaat er minder kleding verloren. Het idee van de heren Leemhuis en Kampman houdt in, dat op ieder verwarmingselement van de bottelarijmachines een drie wegkraan geplaatst wordt in de afvoerleiding voor de gecon denseerde stoom, het zogenaamde condensaat. Het komt wel eens voor dat zo'n element lek wordt, waardoor ook het con densaat van de overige elementen vervuild wordt. Het conden saat is dan onbruikbaar voor hergebruikDoor het plaatsen van driewegkranen kan het vervuilde condensaat van het lekkende element rechtstreeks afgevoerd worden naar het riool. Door dit idee wordt veel water en stoom bespaard. Beloning Aanmoediging NEW YORK - Twee Heineken-mede- werkers hebben zondag 6 november meegelopen in de marathon van New York. Het zijn Arnold Boers en Bert de Wit, beiden werkzaam in Zoeterwoude. Zij waren twee van de 360 deelnemers uit Nederland. Arnold bereikte een 1681ste plaats met 3 uur en 12 minuten en Bert een 2612ste plaats met 3 uur en 20 minuten. Winnaar van de marathon werd de Brit Steve Jones. In totaal liepen er 24.000 mensen mee, van wie er 6.500 uit 85 landen buiten Amerika kwamen. De marathon voerde via Brooklyn, Queens en Bronx naar Manhattan, Cen tral Park. Ondanks het mooie weer was het parcours vrij zwaar, doordat bijna geen enkele straat vlak liep, vele brug gen gepasseerd moesten worden en het laatste gedeelte door de heuvels van Central Park hep. Arnold en Bert hier over: "Maar het enthousiasme was er Bert de Wit niet minder om. Vooral de circa twee miljoen toeschouwers zorgden voor een geweldige sfeer. Lopers die kapot wa ren, werden als het ware naar de finish toegeschreeuwd. Zelfs bij de laatste paar Arnold Boers renners, die na 19.00 uur de finish pas seerden, stonden er nog toeschouwers. Het was gewoon geweldig. We hadden deze happening voor geen goud willen missen." Den Bosch P.A.J. van Rijn/H.P.J. Koelen (verpakken) W.A.M. Kerkhofs (verpakken H.M. van Boxtel (verpakken) A. Maurix/A.C. v.d. Heijden verpakken C.W.J. A. Stolzenbach (lagerkelder) J.A.M. Willems (verpakken) L.H. Robben (verpakken M. Maarouf (verpakken) L. Sommen/M.H. van Munster (verpakken) H.A. Bakker (brouwhuis) MJWvan V alkenburg verpakken 30

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 30