P.G. v.d. Bersselaar en A.J. Schellekens 1.500,-- W.M. Lensen 1.600,-- HL Flux 1;050,- Beloning Aanmoediging Den Bosch JAGElands verpakken DAKuyer verpakken O.C.Th. Eekels (verpakken) G.H.F. Hendriks (verpakken) G.F.M. Priemus/G.W. Treffers (verpakken) G.F.M. Priemus (verpakken) J.J. Straatman (verpakken) G.L. v.d.Bogaert lagerkelder J.J.N. Kuipers (lagerkelder) J.J.N. Kuipers (lagerkelder) J.J.N. Kuipers (lagerkelder) F. Uzeel (verpakken) V. MunozGarrote (verpakken) A.F. v.d. Loo (verpakken) W.H. van Roosmalen/J. van Haren (verpakken) A.F. v.d. Loo/G.H.A.M. Basters (verpakken) E. Verlouw lagerkelder A.P.J. Hamers (verpakken) J.W. Kreemers (verpakken) G.H.F. Hendriks (verpakken) T.J.W. Plugge (bottelarij) JRobavs (onderhoudbrouwen/energie) C.D. Wilbrink (storingsgroep verpakken!magazijn intern transport) D. Hellenberg (machinebankwerkers) M. TunezMorales (bottelarij) M.H. v.d. Kraan (bottelarij) H.R. Weij (bottelarij) H. Kokshoorn (bottelarij) J. Hazenoot (bottelarij) J.E. van Dobben de Bruin (storingsgroep verp./mag. int. transport) Mw. E.L.M. Bloem v.d. Graaf personeel-dienst H.J. W. v.d. Bijl (storingsgroep verpakken/magazijn intern transport, R.W. A. v.d. Poel (kelders) C.J. v.d. Klis (bottelarij) M.T. Sousa (bottelarij) R. van Westrienen (magazijn intern transport) Zoeterwoude Zoeterwoude - De heer Flux heeft het idee ingediend om het Den Bosch - De heren Welts en Zaunbrecher kwamen op het idee om op het marktplein een extra pomp te plaatsen. Hier door wordt bij het leegmaken van de tanks nog een hoeveel heid bier opgevangen welke anders tijdens het spoelen van de leidingen verloren zou zijn gegaan. Den Bosch - Door de krattenmeenemers van de krattenspoel- machines te vervangen door een ander type wordt vastlopen in de toekomst voorkomen. Dit levert tevens een besparing op omdat daardoor de sproeiers niet meer beschadigd kunnen worden. reinigingsprogramma van de bierleidingen met de daaraan gekoppelde 2- en 3-wegkranen te wijzigen. Door deze wijzi ging kan nu gelijktijdig reiniging plaatsvinden van de bier- vullers en de bierleidingen. Dit levert onder meer een bespa ring van 50% op van het warm water. Den Bosch - Het idee van de heer Lensen bestaat uit het aan brengen van handbediening bij de oven van de krimpfolie- machine bij colonne 6/7. Hierdoor kan bij een storing direct ingegrepen worden waardoor de folie niet verder doorloopt dan nodig is. Ook heeft hij het idee ingediend om de werking van de noodstop zodanig te veranderen, dat bij het opstarten verlies van folie wordt voorkomen. o. 't - f iuc 30

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 30