MJ. van der Torren F.J. Kristel Afscheid P.Th. van der Sluijs Afscheid A.G. Broekhuis Amsterdam - Een drukke receptie met onverwachte buitenlandse gasten, een warme toespraak en vele cadeaus: dat alles viel de heerM.J. van derTorren op 14 september ten deel. Op die dag vierde het hoofd van Con cern administratieve organisatie en automatisering/verslagge ving zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Vele van zijn colle ga's, oud-collega's en bekenden waren aanwezig in de Kuipe rij In een levendige toespraak liet de heer Beks de afgelopen 25 jaar de revue passeren en dankte hij de jubilaris voor de ple zierige samenwerking. Namens zijn collega's van Concern EFI ontving hij de driedelige Van Dale. Blij verrast was de familie Van der Torren met de komst van een groep gasten uit Frank rijk. De heer Van derTorren richtte zich in zijn dankwoord dan ook in het Frans tot zijn oud-collega's. Zoeterwoude - In het ontvangstgebouw "De Hooi berg" werd op 19 september het 25-jarig dienst- jubileum gevierd van de heer F.J. Kristel. De heer Kristel werd toegesproken door de heer Janszen die de begin periode bij de brouwerij aan de Mauritskade te Amsterdam be sprak. De heer Kristel is begonnen in de Instrumentmakerij waar toen de oude meet- en regelapparatuur gerepareerd werd. Daarna heeft hij de Instrumentmakerij verruild voorde afdeling Meet Regelwerkplaats in Zoeterwoude. Namens de afdeling overhandigde de heer Zalme een verre kijker. Na dit officiële gedeelte werd de heer Kristel gefeliciteerd door collega's uit Zoeterwoude en oude bekenden uit Amsterdam. Zoeterwoude - Op woensdag 21 september vond er in het ontvangstgebouw een bijzondere receptie met een 'dubbele aanleiding' plaats. De heer P.Th. van der Sluijs nam na 39 dienstjaren afscheid als bewaker en vierde tegelijkertijd zijn uitgesteld 37V2-jarig Heineken jubileum. De heren Greidanus en Hunck stonden uitgebreid stil bij de loopbaan van de heer Van der Sluijs. Namens de collega's werd het woord gevoerd door de heer Zwaan, waarna de heer Van der Sluijs een dank woord sprak. Tijdens het hierop volgende informele gedeelte van de receptie maakten velen van de gelegenheid gebruik om het echtpaar Van der Sluijs persoonlijk de hand te drukken. Teuge - Na ruim 42 dienstjaren werd op vrijdag 23 september in Café Restaurant De Zwaan in Teuge de afscheidsreceptie gehouden van de heer A.G. Broekhuis. Hij maakte gebruik van de Overbruggingsregeling. De heer Broekhuis, Beheerder Gedistilleerd en Wijnmagazijn van onze drankenhandel De Vries-Femmo in Twello, werd toegesproken door de heren De Jonge en Van Vliet. Hierbij werd stilgestaan bij de lange dran kenhandel-ervaring van de heer Broekhuis. Ook was er waar dering voor zijn collegialiteit en stipte wijze waarop hij zijn werk regelde. De heer Broekhuis bedankte vervolgens een ieder voor de fijne tijd en plezierige samenwerking die hij altijd ondervonden had. 28

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 28