A.H. Heineken opende tentoonstelling fotoclub Heineken Rotterdam Jumping Amsterdam deze week met vernieuwd programma ROTTERDAM - Op zaterdag 17 september werd op de Bergse Voor- plas in Rotterdam de elfde Mees en Zoonen Regatta gevaren. Dit keer namen 73 ploegen aan de wedstrijd deel. Van die 73 waren er 57 bedrij- venteams, waaronder een van Heine ken. Elk van deze teams bestond uit acht roeiers. De deelnemende ploe gen streden met elkaar in finales van zes teams over een afstand van dui zend meter. Winnaar van de wissel beker werd de bedrijvenacht van de ABN, tweede werd die van de KLM en als derde eindigde de NMB I. De Heineken acht veroverde een tiende plaats, op 15 seconden van de win naar. Na de wedstrijden kon men ge zellig napraten in het verenigingsge bouw van Nautilus aan de Oude Plan tage. ROTTERDAM - De heer A.H. Heine ken opende 1 oktober de tentoonstelling van de fotoclub Heineken Rotterdam in de Gemeente Bibliotheek in Rotterdam. Hij deed dit door het verwijderen van de Heinekenvlag voor de ingang van de bi bliotheek. Daarna was er gelegenheid voor de vele belangstellenden om de grote collectie foto's te bekijken. De Heineken acht in actie Er was veel belangstelling voor de foto tentoonstelling De tentoonstelling is tot en met 31 okto ber in de Gemeente Bibliotheek in Rot terdam te zien. Daarna komt deze expo sitie van 1 november tot 29 november in het kantoorgebouw in Zoeterwoude, van 15 december tot 9 januari in de Hei neken Galerij in Amsterdam en van 6 fe bruari tot 7 maart in Europoint in Rot terdam De heer A.H. Heineken, v.l.n.r. geflankeerd door de heren H.N. de Wit, Ph. B. Dankloff en J. van der Slik, toast op de volgende 25 jaar. AMSTERDAM - Het Concours Hippique Jumping Amsterdam, waar Heineken ook dit jaar sponsor van is, wordt gehouden van 3 tot en met 6 november in de RAI in Am sterdam. Het is het eerste internatio nale springconcours na de Olympi sche Spelen van Seoul, met veel be kende ruiters en amazones. De vele duizenden toeschouwers die ieder jaar naar de verschillende wed strijden en demonstraties komen kij ken, kunnen op vrijdagavond 4 no vember genieten van het Internatio naal Heineken Jachtspringconcours. Vernieuwd is het programma op za terdag. 's Middags kunnen de kinde ren onder meer kijken naar een Esta fette springconcours voor paard en pony. Nieuw is ook het spectaculaire onderdeel Top Score en de strijd om de Grote Prijs van het Casino Am sterdam die 's avonds worden verre den. Trekpleister op zondagmiddag is de kwalificatie-wedstrijd voor de Volvo World Cup met een prijzenpot van 80.000 gulden en een auto voor de winnaar. 19

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 19