Pepsi-Cola lichtreclame en vrachtwagen combinatie in Madurodam DEN HAAG - Het miniatuurstadje Ma durodam heeft er sinds deze zomer twee nieuwe aanwinsten bij van Pepsi-Cola: een lichtreclame en een vrachtwagen combinatie. Beide attracties werden ont huld door Algemeen Directeur Roger Enrico van het Amerikaanse bedrijf PepsiCo en directeur Robert Beeby van Pepsi-Cola International, die een kort werkbezoek aan Nederland brachten. De twee topfunctionarissen zijn erg geïnteresseerd in de Nederlandse fris- drankenmarkt en de positie die de pro- dukten Pepsi-Cola en Seven-Up daarbij innemen. Vóór de onthulling van de nieuwe aan winsten in Madurodam bezocht de heer Enrico, in gezelschap van functionaris sen van Pepsi Nederland en Vrumona, verschillende Pepsi verkooppunten in Rotterdam en Den Haag. Ook nam hij een kijkje bij het Scheveningse strand, waar op dat moment de Nederlandse Pepsi Proef werd gehouden. Verder bood de heer Enrico in de Hofstad het Haagsch Popcentrum namens Pepsi- Cola een elektrische gitaar aan. Dit cen trum had daarvoor een aanvraag inge diend bij de stichting Madurodam, die jaarlijks talloze projecten voor jongeren ondersteunt. Ook Pepsi-Cola voelt zich verbonden met popmuziek. Dit is de af gelopen jaren vooral gebleken uit de goede samenwerking met popsterren van wereldformaat als Michael Jackson, David Bowie en Tina Turner. V.l.n.r. Eugene Paanakker, burgemeester van Madurodam, Robert Beeby, directeur Pepsi-Cola International en Roger Enrico, Algemeen Directeur Pepsi-Cola Beloning Aanmoediging Bunnik E.H. Pijpers (mechanische werkplaats) A. v.d. Akker verpakken H.W.I, van Amerongen (verpakken) G. Lodder (verpakken) D. Busold (verpakken) J.S. Koosman (verpakken) D. Busold (verpakken) 200,- ƒ150,- 100,- ƒ75,- 75,- 75,-- ƒ50,- Horecagebieden L.Th.M. Joma (technische dienst, West Brabant Zeeland) L. Joosten (expeditieHorst, Limburg) J. Prins (magazijn Leiderdorp, Den Haag) ƒ75,- ƒ75,- 75,- Zoeterwoude M.A. Kleine (regional engineering en projects) P. Haasnoot (bottelarij) W.P.G. v.d. Geest (energie) A. Bouwmeester (magazijn intern transport) C. Yaque Velasco (magazijn intern transport) D.W. Ouwehand (kwaliteitsdienst) J. Hazenoot (bottelarij) O. Ben Dahman/J. W.C. v.d. Ploeg (bottelarij) ƒ150,- ƒ150,- ƒ100,- ƒ75,- 75,- 60,- 50,- 75,- 30

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 30