Gratis krat Buckler voor medewerkers kftï scherp toekijken" Ontwikkeling door HTB Buckler verkrijgbaar op het werft Vanaf 5 september start de uitlevering van het non-alcoholbier Buckler. Omdat het een goede zaak is dat alle medewer kers dit volledig nieuwe produkt van onze brou werij leren kennen, wordt op de personeels bijeenkomsten van eind augustus en begin sep tember aandacht besteed aan Buckler. Immers, Heineken me dewerkers zijn de beste ambassadeurs van onze produkten. En om u de kans te geven ook uw huisgenoten, vrienden, onder de knie krijgenBij Buckler vergde de bitter heid de meeste zorgen. Omdat Buckler voor ons een volledig nieuw pro dukt is, houden we de produktspecificatie nog extra scherp in de gaten en we blijven dat uiter aard doen. Het wordt al leen in Den Bosch ge maakt, omdat Buckler - hoe goed het ook zal lo pen- tot nu toe een klein schalig produkt is verge leken met Heineken of Amstel. De brouwerij in Den Bosch is gespeciali seerd in kleine bieren." kennissen en buren Buckler te laten proeven is er vanaf 3 oktober tot en eind oktober een gratis krat Buckler te krijgen bij de PUM's (of de andere afhaalplaatsen). Dit geldt voor alle medewerkers en voor mensen die niet meer actief zijn binnen ons bedrijf (gepensio neerden, deelnemers overbruggingsregelingen en HIR). U betaalt wel het statiegeld: 8,60 per krat. Om bij het proeven wat meer achtergrondin formatie over Buckler te kunnen geven aan uw gasten, vindt u op deze twee pagina's veel (pro dukt-) informatie over Buckler. Ook de Contactbiertjes van eind augustus/begin sep tember stonden in het teken van Buckler. Hoe is Buckler bij HTB ontwikkeld? De afdeling Procestechnologie in Zoeterwoude is zeer lang bezig geweest met de ont wikkeling van het pro dukt. Eerst werd gekeken welke methoden en of technologieën gebruikt kunnen worden om bier met een tikkeltje alcohol te maken. Daaruit zijn de meest belovende techno logieën gezocht en op proefbrouwerijschaal uit getest. Het produktont- wikkelingslab in Zoeter woude speelde daarbij een belangrijke rol voor wat betreft optimalisatie en smaakaanpassingen van het nieuwe bier. De produkten die gemaakt zijn, werden in een smaakpanel getest. De produkten die de test doorstonden, werden vrij gegeven voor brouwproe- ven op produktieschaal. Voor dat laatste werd de brouwerij in Den Bosch gekozen. De Buckler-vrachtwagen. In totaal komen er vijf van deze wagens. Juist omdat Buckler slechts een tikkeltje alco hol bevat, is het uitermate geschikt om eens tijdens werkuren te drinken. Het past uitstekend in ons alcohol en werk-beleid om, naast onze andere produkten, ook een non alcohol bier aan te kun nen bieden. Op de vestigingen die drankenautomaten heb ben staan, zal Buckler voor 0,25 uit een derge lijk apparaat te trekken zijn. Ook tijdens de thee rondes, in de kantines en in de P.R.-ontvangs truimtes zal Buckler ver krijgbaar zijn. 9

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 9