PLATTEGROND 3 Om u alvast een beeld te geven hoe de Stadhou derskade vooral van bin nen er uit zal komen te zien, laten we enkele plat tegronden, foto's en teke ningen zien, die u een glo bale indruk geven van het plan dat samen met archi tect C. Veth van het ar chitectenbureau Van den Broek Bakema uit Rot terdam is ontwikkeld. De gekleurde stippellijn laat zien hoe de rondleidings route loopt. geveer twee uur te boeien. Begin 1989 wordt gestart met de verbouwing en in mei 1990 zullen we in de nieuwe opzet de eerste bezoekers kunnen ontvangen. De daadwerke lijke realisatie is echter mede afhankelijk van de benodigde vergunningen. Hoe dan ook: er gaat heel wat gebeuren aan de Stadhouderskade." De liften brengen de bezoeker in het Koelschip. Deze grote ruimte wordt verbreed, verlengd en geschikt gemaakt voor het ontvangen van grote groepen. De aandeelhoudersvergadering en grote personeelsrecepties kunnen hier bijvoorbeeld plaats hebben. Voor de normale excursie komen hier wisselende thema-exposi ties. Hier komt ook gelegenheid om de nieuwe bedrijfsfilm van Heineken te zien zie Vers van 't Vat 7188). Vanaf het terras heeft men bovendien een prachtig uitzicht over Amsterdam Vanaf het Koelschip komt er een brede trap naar een hal. Die hal ontstaat op de plaats van de voormalige hopzolder. Hier komt de winkel met promotie-artikelen. Vanuit de hal wordt de bezoe ker echter eerst naar de molenzolder geleid. Daar vindt het proe ven van Heineken produkten plaats. Achter de molenzolder komt op de silozolder nog een kleine ont vangstruimte voor speciale groepen. Het historische brouwhuis blijft volledig intact Vanaf het balkon kunnen prachtige foto's van Amsterdam genomen worden KOELSCHIP, HAL, MOLEN- EN SILOZOLDER 5

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 5