Personeelsblad van Heineken 3/4/5 Eerste indruk van 6 Bedrijfsnieuws met on der meer: straattheater in Limburg; oude distilleerke tels bij GWN en nieuwe rei- nigingsapparatuur 8 Buckler verkrijgbaar in de winkel èn een gratis krat voor medewerkers 10 Heineken Brouwerijen start met directe leveranties 11 Nieuwe kelder voor vergistingstanks in Surabaya 12 Nieuwe reclamevorm: de 'crate covers' 13 B. Spoelstra uit Grouw had het druk tijdens Sneek week 13 Vereniging in het zon netje: 25 jaar fotoclub Rot terdam 15 Verenigingsnieuws: personeelsfeesten 1988 en 16 Een kijkje achter de schermen van het Schutters feest in Limburg 19 Wat komt er kijken bij de organisatie van een af- scheids-/jubileumreceptie 20 Een kijkje in de keuken van Nan Riemslag 22 Kroniek 24 Evenementen: Vier daagse Nijmegen; Amster dam 713; Ridderronde; kel nerrace 26 Ideeënbus; Bossche vestiging 30 jaar; 8-8-88 27 Wie herkent deze fo to? reactie op Leidsch Bier; uitgaanstips voor september HET LEZEN WAARD Heineken komt deze maand met een nieuw reclamefenomeen: de 'crate covers'. Een kartonnen krattenbedek- ker bovenop de flessen in het krat, waarop reclame wordt gemaakt voor een nieuw produkt of een speciale con sumentenactie. Lees alles over dit opvallend nieuwtje op pagina AMSTEL CONSUMENTENFOLDER BH PORTIERS de verbouwingsplannen Stadhouderskade aankondiging bridge-drive 18 1 uit 6000: Hans van Gammeren (E.T.A. - Rot terdam) 39e jaargang nr. 8 September 1988 Verschijnt 12 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814034/814288 12 Amstel heeft een nieuwe consumentenfolder gemaakt, waarin de door de consument meest gevraagde re clame-artikelen staan. Deze artikelen zijn voor alle Heineken-medewerkers verkrijgbaar in de Pum. De folder ligt bij de receptie van alle vestigingen. Bij de voorpagina: Het bevoorradingsschip van Heineken-medewerker B. Spoelstra tijdens een zonnige Sneekweek. Lees meer over de kapitein en zijn schip op pagina 13. Bij de achterpagina: Overzichtsfoto van de Mou terij in Rotterdam. De foto is gemaakt in het jaar 1900. Redactie: Hella Schoonveld (hoofdredactrice) Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek-Sanders Caroline Wassenaar redactie-assistente) Redactiecommissie: Drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: H. Meyer 's-Hertogenbosch: P. van der Aart Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Plaatsman Zoeterwoude: Mw. B.F. Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28,1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257 2

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 2