Ajax grote verliezer in Amsterdam 713-toernooi Spektakulaire kelnerrace AMSTERDAM - Voor de fans van Ajax waren vrijdag 5 en zondag 7 augustus trieste dagen. De Amsterdamse ploeg verloor beide wedstrijden in het Amster dam 713-toernooi, dat in het Olympisch Stadion werd gehouden en moest genoe gen nemen met een derde plaats. De uit slagen: Flamengo-Ajax 1-0 en Sampdo- ria-Ajax 3-0. Het evenement, dat door Amstel gesponsord werd, trok veertig duizend toeschouwers. Onder hen wa ren ook de Heineken-medewerkers die via Vers van 't Vat in aanmerking waren gekomen voor gratis kaarten op de ere tribune. "Het was leuk om de wedstrij den bij te wonen. Jammer genoeg was het spel niet al te best waardoor er ook veel minder sfeer in het stadion was. Wij hebben de schitterende wedstrijden van de Europese Kampioenschappen in juni misschien nog te veel in het achterhoofd zitten", reageert een van de winnaars van een gratis kaartje, de heer S. Terol uit Hoofddorp. Op de tribune zaten 30 medewerkers die via Vers van 't Vat een kaartje hadden gekregen HEERENVEEN - Wat vier jaar terug begonnen is als een onderdeel ter gele genheid van het 50-jarig bestaan van Heerenveen, is uitgegroeid tot een eve nement van groot formaat: de nationale kelnerrace in Heerenveen. Dit spekta- kulair evenement vond 21 juli plaats. Het parcours met hindernissen was rondom de Lindegracht uitgezet. De kelners, gekleed in de meest uiteenlo pende creaties, moesten dit zo snel mo gelijk afleggen. En dat, terwijl ze een dienblad met volle, goedgetapte biergla zen vasthielden, waarvan geen glas mocht omvallen. 25

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 25