Vierdaagse van Nijmegen voor 72ste maal succes Matthieu Hermans wint Ridder ronde ONDANKS REGENACHTIG WEER: NIJMEGEN - De 72ste Vierdaagse van Nijmegen is weer achter de rug. Van 19 tot en met 22 juli stond deze Gelderse stad op z'n kop. Bezocht door meer dan dertigduizend wandelaars uit 43 verschil lende landen. Ongeveer 29.136 wande laars haalden de finish. Een prima pres tatie, want in die vier dagen moesten de deelnemers onder niet al te fraaie weers omstandigheden elke dag dertig, veertig of vijftig kilometer lopen. "Iedereen die de Vierdaagse van Nijme gen loopt, denkt ook: waar ben ik nu MAASTRICHT - Matthieu Hermans heeft op het Vrijthof in Maastricht zijn twintigste zege van dit seizoen behaald. Hij won met een voorsprong van 1 mi nuut en 26 seconden woensdag 10 augus tus de vierde Ridderronde. Amstel Gold Race-winnaar Jelle Nijdam behaalde de achttiende plaats. Het wielerevenement werd door ruim veertigduizend toe schouwers bezocht. Ook de Reclame Service Dienst was betrokken bij dit naamdragende evenement. Overal in de binnenstad hingen vlaggen en waren ge zellige terrasjes ingericht met De Rid der-parasols, er reed een jurywagen mee in de stoet en er was een De Ridder-miss mee bezig. Je gaat tenslotte vier keer van en naar Nijmegen. Dat werkt niet be paald motiverend. Maar de prestatie die je levert en de sfeer rondom het hele ge beuren, maken dat je een volgende keer toch weer meedoet", is de algemene me ning van de Heineken-medewerkers die dit jaar weer meeliepen in de tocht. Tijdens de Vierdaagse werden allerlei activiteiten in en rondom de binnenstad door de Reclame Service Dienst van Heineken gehouden. Er werd vuurwerk afgeschoten vanaf een drijvend vlot in de Waal en het Pepsi Parateam trad op. Er hingen Heineken-vlaggen en op ver schillende plaatsen waren gezellige ter rasjes ingericht. Onder v.l.n.r.: de heren Beckmann, Van Dalen, Dave Beckmann (z.v. Beek man), mevrouw Voets (oud-medewer ker) en de heer Ouwens (gastloper). Bo ven v.l.n.r.De heer Eland, Lieneke van Dalen (d.v. Van Dalen), de heer Ver steeg (gepensioneerd medewerker), het echtpaar De Winter, de heren Cornelis- sen, Broere, Van Vugt en Suiker. 24

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 24