In memoriam J.G.M. VAN GILS In memoriam J. WOUDSTRA Voor de cursus Algemene Vooroplei ding Vakonderwijs: A.B. Pulgar Castillo, G.C. Ammerlaan, A.L.M. Berk, A.P. Selhorst, J.C. Selhorst, J.C. Haasnoot, C.M.L. v.d. Lans, M. Basar, P. v.d. Hoek, G.W.H. Bos, A. Bastiaan, R.E. van Rijn, (allen verpak ken), P.A. Beuse (magazijn intern transport), A.C. Ruys (brouwen), J.W. Massee (brouwen) Voor de cursus Brouwen B6: Ch. Bos, J. Wentink (beiden brouwen) M. Nijziel (meet regelwerkplaats) voor H.T.S.-elektrotechniek J.G. Roest (kantine bedrijf) voor het diploma Vakbekwaamheid Restau rantbedrijf J.C. Dorsman (brouwen) voor de cur sus T2-Cobol Voor het Rijksdiploma Brandwacht le klasse: A.P.M. v.d. Meer (storings- groep verpakken M.I. T.), P.J.M. Zandvliet (storingsgroep verpakken M.I.T.) G.C.E. de Vries marketingNIMA-B ONZE DIENST VERLIETEN Horecagebieden Mw. W.M. Barkey-van Velzen (admi nistratie, West Brabant!Zeeland) Zoeterwoude Mw. M. A.J. Blokland-Vermeulen (be drijfsgeneeskundige dienst) Mw. M.A. Lommers-Buikstra (plaat selijke administratie) BUITENLAND GRIEKENLAND De heer A. Nijhof is op 2 augustus af gereisd naar Griekenland voor een tij delijke detachtering als chief engineer a.i. bij Athenian Breweries te Patras. ANGOLA De heer G.H. Alberda, die is aange steld als chef de salles des machines bij Nocal S.A.R.L. te Luanda in Angola, is op 3 augustus met zijn vrouw vertrok ken. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw, dochter en schoonzoon dank ik iedereen voor zijn bijdrage aan het welslagen van mijn af scheid op 30 juni. Uw aanwezigheid, de telexen en de cadeaus hebben ervoor gezorgd dat het voor ons een onverge telijke dag is geworden. Ph.H. Oogjen Veel dank aan allen die het afscheids- biertje op 28 juni tot een onvergetelijke dag gemaakt hebben. Ook onze dank voor alle goede gaven en brieven en te legrammen. De herinneringen aan deze dag en aan al de andere dagen bij Heineken zullen wij niet licht vergeten. R. W. Welmers en echtgenote Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik graag iedereen bedanken voor hun bijdrage aan het welslagen van mijn afscheidsfeest. Uw aanwezigheid, brieven, telexen, te lefoontjes en cadeaus hebben deze dag voor ons tot een onvergetelijke ge maakt. Met veel plezier kijken we naar de fo to's en video die van deze dag en de rondrit door Amsterdam met de Hei neken paarden gemaakt zijn. B.C. Vink Mede namens mijn vrouw wil ik de di rectie danken voor het prachtige bloemstuk, de heerlijke drankjes en het cadeau die wij ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijk door mevrouw Van Kooten kregen aangeboden. Familie A.J. Backier Nu ik langzamerhand gewend raak aan de idee om niet meer actief betrokken te zijn bij het arbeidsproces binnen Heineken, wil ik namens mijn vrouw en kinderen iedereen hartelijk danken voor het welslagen van mijn afscheids receptie op 5 juli. Wij allen waren zeer verblijd met de brede belangstelling in de Hooiberg. Een belangstelling die voor mij zeer hartverwarmend was. De video-opnamen die mijn zoon Jules van deze happening heeft gemaakt, maakt het mij mogelijk deze bijzon dere dag steeds opnieuw in mijn herin nering terug te roepen en te bewaren. Beste (lieve) mensen, het was gran dioos! L.B. Broekmans OVERLEDEN Op 7 juli is overleden de heer C. Hal- sema (72). De heer Halsema trad op 14 mei 1940 in dienst van de toenmalige Amstelbrouwerij in Amsterdam. Op 1 juli 1981 ging hij met pensioen. Op 7 juli is overleden de heer D. Ver douw (73)De heer Verdouw kwam op 17 juni 1958 in dienst van de toenmalige Amstelbrouwerij in Amsterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 december 1980 heeft gewerkt. Op 22 juli is overleden de heer J. Pelk- mans (80)De heer Pelkmans heeft van 2 december 1960 tot aan zijn pensionering op 1 oktober 1972 ge werkt in de brouwerij te Den Bosch. Op 24 juli is overleden de heer P.G. van Berge (76). Op 26 mei 1947 kwam de heer van Berge in dienst van Heineken Tot aan zijn pensionering op 1 oktober 1976 is hij werkzaam geweest in de brouwerij in Den Bosch. Op 2 augustus is overleden de heer A.C. Havermans (72)De heer Haver- mans trad op 1 januari 1969 in dienst van Heineken te Den Bosch. Op 1 sep tember 1980 ging de heer Havermans met pensioen. Tot onze ontsteltenis bereikte ons het be richt dat 6 augustus onverwacht op 52-ja- rige leeftijd Johan van Gils is overleden. Johan was zeer geïnteresseerd in zijn werk als rayonvertegenwoordiger Thuis- verbruik Bier en alles wat daarmee sa menhangt. Hij stond bekend als een harde werker, met liefde voor zijn werk en bovenal hart voor de zaak. De naam Heineken was zeer nauw verbonden met Johan. Hij heeft in de ruim 27 jaar dat hij voor onze onderneming werkte, veel goodwill gekweekt bij zijn afnemers. Binnen de onderneming was iedereen vol lof over hem. Hij was altijd opgewekt en vrolijk. Veel te vroeg is zijn leven geëindigd. Wij wensen zijn vrouw en twee zoons veel kracht toe bij de verwerking van hun verdriet. Op 12 augustus bereikte ons het onstel- lende bericht, dat Jelle Woudstra op 48- jarige leeftijd plotseling is overleden. Jelle was sinds 1961 als groothandelsver- tegenwoordiger en later als brouwerij vertegenwoordiger bij het Heineken- concem in het Horecagebied Gronin gen/Friesland/Drente werkzaam. Jelle was een zeer toegewijd medewerker met goede in- en externe contacten. Zijn on vermoeibare inzet dwong bij velen res pect af. Hij was collegiaal en beschikte over een dosis humor, die hem tot een erg gewaardeerde medewerker en vriend maakte. Zijn collega's bewaren de beste herinneringen aan hem. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. 23

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 23