HUWELIJK
Amsterdam
Mw. K.M. Dunselman (reg. coördina
tie Azië!Australië) met C.J. Jansen
Den Bosch
C. van Breukelen (verpakken) met
mw. I. de Kroon
W.A. v.d. Kerkhof (bouwkundige
werkplaats) met mw. M. Persoon
Zoeterwoude
M.H. v.d. Kraan (bottelarij) met mw.
K. v.d. Bent
Mw. M.J. van Dam (public relations)
met V.M. de la Vieter
GEBOORTEN
Amsterdam
Ruben A.z.v. G. A. de Gooyer-Keas-
berry (concern sociale zaken)
Den Bosch
Anna, d.v. E. Tedjakusama (verpak
ken)
Marloes, d.v. G.F.H.M. Kivits (intern
transport)
Ilona, d.v. W.H.A.M. Janssen (ver
pakken)
Tess, d.v. W. A.C. v.d. Broek (verpak
ken)
Bunnik
Salima, d.v. M. Mansouri (verpakken)
Najat, d.v. M. Izmar (intern transport)
Horecagebieden
Petrus C., z.v. J.W.S.M. Francissen
(administratie, Limburg)
Chantal N., d.v. G.W. Westenberg
verkoopbinnendienst, Gelderland
Overijssel)
Rotterdam
René A., z.v. P.D. Hoepen (E. T.A.)
Zoetermeer
Tristan P.Th., z.v. T.A.F. de Rond
(marketing management)
Zoeterwoude
Max B., z.v. Mw. H. Tasseron-Haas-
broek (tandheelkundige diensten)
Mandy J.,d.v. Mw. S.J.S. de Wit-Snel-
derwaard (algemeen mutatie centrum)
en S.P.G. de Wit (bewaking)
Jonathan S., z.v. D.M. Barnhoorn
(procesautomatisering)
Salih, z.v. M. Cetin (bottelarij)
René, z.v. W.J. Grapendaal (bewa
king)
Mark, z.v. F.W.A. Wagtendonk (cen
trale logistiek microplanning)
LianneE., d.v. mw. N.C. Bloois-Alle-
bes (H.T.B.)
GESLAAGDEN
Amsterdam
Mw. W.A. Willemse-Baars (interne
dienst) voor de cursus Middle Manage
ment
Den Bosch
M.F.J.P. v.d. Steen, J.F. Kaufmann
beiden intern transport) voor EVO-di-
ploma Heftruckrijder
MMAAMeesters verpakkenvoor
Bouwkunde Timmeren
J.P. v.d. Ven (nieuwbouw) voor Auto
Cad beginners
M.T.H. van Korven (intern transport)
voor Magazijnmanagement
N.H.M. Steenbrink (intern transport)
voor Moduli II, cursus Vervoerswezen
P.J.M. vanSchijndel (technische dienst
en opslag) voor de Applicatiecursus
M.T.S. - Technische Informatie
R.J.W. v.d. Ven (inkoop) voor NE-
VIE-Assistent Inkoper
J.J.H.M. Wijnen (verpakken voor
AMBI-basiscursus Informatica
M.J. Jansen (personeelsdienst) voor
Handelscorrespondentie
Rotterdam
Mw. M. Löb-Ozephius (E. T.A.) voor
SI Organisatie en Informatieverzor
ging
A.L. Contein (E. T.A.) Certificaat tot
standkoming en afwikkeling van ex
porttransacties
Mw. B.J. Niewold-Robertus (E.T.A.)
voor de cursus Scheepvaart, Vervoer
Expeditie
Zoetermeer
W. van Rutten (informatisering auto
matisering organisatie) voor S-1 Orga
nisatie en Informatieverzorging
Zoeterwoude
L.F. Hoogduin (centraal magazijn)
voor het diploma Heftruckrijder
B. Verweij, J.N.A. Kompier, F.H.
Loeber (allen storingsdienst M.I. T.),
B.A.M. van Leeuwen, J.P. Luursen
(beiden Storingsgroep verpakken
M.I. T.) kregen de verklaring Bevel
voerder Bedrijfsbrandweer
H.J. Schoonbrood (onderhoud brou
wen en energie) voor de lascursus TIG-
TA-TD
P.L. Molenkamp (onderhoudbrouwen
en energie) voor de cursus Meet- en Re
geltechniek A
B. Bennis (storingsdienst verpakken en
M. I. T.voor Hydrauliek en Peneuma-
tiek A
Voor de cursus Magazijnmeester: A.
van Duijn, G. van Duijn, J.C. Pijpen,
A.B. v.d. Ree, B.L. Verberg (allen
magazijn intern transport)
Voor de cursus Koeltechniek C02
R.C. Waij (meet regelwerkplaats)
W.G. Koenen (energie), C.M.H. van
Bommel (storingsgroep brouwen en
energie), P.L. Molenkamp (onder-
houdsgroep brouwen en energie), A.
Kalter (meet en regelwerkplaats)M.
Nijziel (meet en regelwerkplaats)G.
van Kooten (meet en regelwerkplaats)
W.P.G. v.d. Geest (energie) voorC02
winning
W.C.M. Arkensteijn (electrotechni-
sche werkplaats) voor de cursus Sie
mens Verantwoordelijk Deskundige I
22