HUWELIJK Amsterdam Mw. K.M. Dunselman (reg. coördina tie Azië!Australië) met C.J. Jansen Den Bosch C. van Breukelen (verpakken) met mw. I. de Kroon W.A. v.d. Kerkhof (bouwkundige werkplaats) met mw. M. Persoon Zoeterwoude M.H. v.d. Kraan (bottelarij) met mw. K. v.d. Bent Mw. M.J. van Dam (public relations) met V.M. de la Vieter GEBOORTEN Amsterdam Ruben A.z.v. G. A. de Gooyer-Keas- berry (concern sociale zaken) Den Bosch Anna, d.v. E. Tedjakusama (verpak ken) Marloes, d.v. G.F.H.M. Kivits (intern transport) Ilona, d.v. W.H.A.M. Janssen (ver pakken) Tess, d.v. W. A.C. v.d. Broek (verpak ken) Bunnik Salima, d.v. M. Mansouri (verpakken) Najat, d.v. M. Izmar (intern transport) Horecagebieden Petrus C., z.v. J.W.S.M. Francissen (administratie, Limburg) Chantal N., d.v. G.W. Westenberg verkoopbinnendienst, Gelderland Overijssel) Rotterdam René A., z.v. P.D. Hoepen (E. T.A.) Zoetermeer Tristan P.Th., z.v. T.A.F. de Rond (marketing management) Zoeterwoude Max B., z.v. Mw. H. Tasseron-Haas- broek (tandheelkundige diensten) Mandy J.,d.v. Mw. S.J.S. de Wit-Snel- derwaard (algemeen mutatie centrum) en S.P.G. de Wit (bewaking) Jonathan S., z.v. D.M. Barnhoorn (procesautomatisering) Salih, z.v. M. Cetin (bottelarij) René, z.v. W.J. Grapendaal (bewa king) Mark, z.v. F.W.A. Wagtendonk (cen trale logistiek microplanning) LianneE., d.v. mw. N.C. Bloois-Alle- bes (H.T.B.) GESLAAGDEN Amsterdam Mw. W.A. Willemse-Baars (interne dienst) voor de cursus Middle Manage ment Den Bosch M.F.J.P. v.d. Steen, J.F. Kaufmann beiden intern transport) voor EVO-di- ploma Heftruckrijder MMAAMeesters verpakkenvoor Bouwkunde Timmeren J.P. v.d. Ven (nieuwbouw) voor Auto Cad beginners M.T.H. van Korven (intern transport) voor Magazijnmanagement N.H.M. Steenbrink (intern transport) voor Moduli II, cursus Vervoerswezen P.J.M. vanSchijndel (technische dienst en opslag) voor de Applicatiecursus M.T.S. - Technische Informatie R.J.W. v.d. Ven (inkoop) voor NE- VIE-Assistent Inkoper J.J.H.M. Wijnen (verpakken voor AMBI-basiscursus Informatica M.J. Jansen (personeelsdienst) voor Handelscorrespondentie Rotterdam Mw. M. Löb-Ozephius (E. T.A.) voor SI Organisatie en Informatieverzor ging A.L. Contein (E. T.A.) Certificaat tot standkoming en afwikkeling van ex porttransacties Mw. B.J. Niewold-Robertus (E.T.A.) voor de cursus Scheepvaart, Vervoer Expeditie Zoetermeer W. van Rutten (informatisering auto matisering organisatie) voor S-1 Orga nisatie en Informatieverzorging Zoeterwoude L.F. Hoogduin (centraal magazijn) voor het diploma Heftruckrijder B. Verweij, J.N.A. Kompier, F.H. Loeber (allen storingsdienst M.I. T.), B.A.M. van Leeuwen, J.P. Luursen (beiden Storingsgroep verpakken M.I. T.) kregen de verklaring Bevel voerder Bedrijfsbrandweer H.J. Schoonbrood (onderhoud brou wen en energie) voor de lascursus TIG- TA-TD P.L. Molenkamp (onderhoudbrouwen en energie) voor de cursus Meet- en Re geltechniek A B. Bennis (storingsdienst verpakken en M. I. T.voor Hydrauliek en Peneuma- tiek A Voor de cursus Magazijnmeester: A. van Duijn, G. van Duijn, J.C. Pijpen, A.B. v.d. Ree, B.L. Verberg (allen magazijn intern transport) Voor de cursus Koeltechniek C02 R.C. Waij (meet regelwerkplaats) W.G. Koenen (energie), C.M.H. van Bommel (storingsgroep brouwen en energie), P.L. Molenkamp (onder- houdsgroep brouwen en energie), A. Kalter (meet en regelwerkplaats)M. Nijziel (meet en regelwerkplaats)G. van Kooten (meet en regelwerkplaats) W.P.G. v.d. Geest (energie) voorC02 winning W.C.M. Arkensteijn (electrotechni- sche werkplaats) voor de cursus Sie mens Verantwoordelijk Deskundige I 22

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 22