Toertocht door Betuwe Onder de wandelaars was een groot aan tal militairen, die deze tocht gebruikte als laatste training voor de vierdaagse van Nijmegen. Het parcours, dat dit jaar geheel ver nieuwd was, werd onder ideale weers omstandigheden afgelegd. Het bracht de wandelaars door de natuurgebieden rondom Den Bosch, zoals de Vughtse bossen, de IJzeren Man, de Loonse en Drunense bossen en duinen en het prachtige natuurreservaat in Udenhout. Op diverse plaatsen waren rustpunten uitgezet, waar men gratis consumpties kon halen. Ook waren vijftien leden van de Bossche EHBO aanwezig, die belan geloos hun medewerking aan deze tocht hebben verleend. DEN BOSCH - Wandel Sport Vereni ging 's-Hertogenbosch hield zaterdag 2 juli haar jaarlijkse Heineken Wandel tocht. Hier deden in totaal 1057 mensen aan mee, een record in vergelijking met andere jaren. De eerste wandelaars ver trokken al om 7.30 uur in de morgen voor de vijftig kilometer. Een uur later volgden de deelnemers aan de veertig en dertig kilometer durende wandeltocht. BUNNIK - De rijwieltoerclub van Vru- mona heeft zaterdag 2 juli voor de derde keer in dit seizoen een tocht gehouden. Hieraan deden 24 mensen mee. De rit van honderd kilometer ging dwars door de Betuwe en werd gehouden voor me dewerkers van alle vestigingen van Hei neken. De organisatie was dan ook zeer verheugd dat er zes medewerkers van de Amsterdamse vestiging meereden. De gemiddelde snelheid van de deelne mers lag op 25 kilometer per uur. Geluk kig bleef het gedurende de rit droog, zo dat onderweg de tocht niet afgebroken hoefde te worden. Slechts een keer moest noodgedwongen een stop worden gemaakt, omdat een van de fietsers on derweg een lekke band kreeg. Voor de rest verliep deze derde toertocht van het seizoen vlekkeloos. Volgend jaar wordt deze Betuwetocht in april gehouden. 26

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 26